Počasie White Sulphur vikend
Predpoveď počasia pre mesto White Sulphur na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
22. 5. |
Sobota
23. 5. |
Nedeľa
24. 5. |
Sobota cez deň zamračené, večer slabé dažďové prehánky.
Piatok 22. máj
24 / 18°C
| 11.0 mm | 15 km/h |
| 20 °C | 23 °C | 02:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 08:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 14:00 | |
| 23 °C | 25 °C | 20:00 |
východ slnka 06:28
západ slnka 20:35
PO HODINÁCH
západ slnka 20:35
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia White Sulphur, Georgie, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď | 20 °C 23 °C |
1,7 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1017 hPa | 96 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 18% | 6% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,1 mm | 3.9 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 96 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 8% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 24 °C 26 °C |
0,1 mm | 4.1 m/s15 km/h východný |
1018 hPa | 69 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 2% | |
| 20:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
23 °C 25 °C |
9,1 mm | 4.7 m/s17 km/h východný |
1016 hPa | 74 % | 17 °C | 80 % | 0% | 41% | 5% | 64% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 98 % | 16 °C | 88 % | 0% | 78% | 26% | 52% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,3 mm | 3.3 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 97 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 7% | 9% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,3 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 79 % | 19 °C | 93 % | 0% | 93% | 7% | 2% | |
| 20:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 28 °C |
0,7 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1015 hPa | 75 % | 20 °C | 26 % | 0% | 4% | 14% | 11% | |
White Sulphur, Georgie, USA - informácie
Štát: Georgie, USAGPS súradnice: 34,3562; -83,7668
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie White Sulphur, Georgie, USA. Predpoveď počasia White Sulphur.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre White Sulphur dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie White Sulphur
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:28 | 20:35 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 14:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:59 | 21:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:25 | 21:38 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:48 | 22:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:29 | 23.05.2026 02:12 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |