Počasie Ajopa dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ajopa na 10 dní.
Sobota 23. máj
29 / 23°C
| 8.7 mm | 5 km/h |
| 24 °C | 29 °C | 00:00 | |
| 23 °C | 29 °C | 06:00 | |
| 29 °C | 35 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 31 °C | 18:00 |
východ slnka 05:53
západ slnka 18:17
PO HODINÁCH
západ slnka 18:17
|
|
Predpoveď počasia Ajopa, Ghana rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| oblačno | 24 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severozápadný |
1014 hPa | 98 % | 23 °C | 79 % | 0% | 10% | 21% | 70% | |
| 06:00
08:00
| slabý dážď | 23 °C 28 °C |
0,6 mm | 0.9 m/s3 km/h severozápadný |
1013 hPa | 99 % | 23 °C | 98 % | 0% | 96% | 10% | 39% | |
| 12:00
14:00
| silný dážď | 29 °C 34 °C |
8,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 74 % | 24 °C | 100 % | 0% | 99% | 4% | 96% | |
| 18:00
20:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,1 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1011 hPa | 96 % | 24 °C | 89 % | 0% | 16% | 4% | 85% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1014 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 7% | 4% | 100% | |
| 06:00
08:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,3 mm | 0.5 m/s2 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 15% | 66% | |
| 12:00
14:00
| silný dážď | 30 °C 36 °C |
11,5 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 71 % | 24 °C | 99 % | 0% | 93% | 3% | 96% | |
| 18:00
20:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,1 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1011 hPa | 97 % | 24 °C | 94 % | 0% | 8% | 7% | 93% | |
Ajopa, Ghana - informácie
Štát: GhanaGPS súradnice: 5,2737; -2,1335
Časová zóna: Africa / Accra
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ajopa, Ghana. Predpoveď počasia Ajopa.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ajopa dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ajopa
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:53 | 18:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:05 | 12:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 18:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:05 | 19:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 19:31 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:29 | 23.05.2026 00:05 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |