Počasie Amiama dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Amiama na 10 dní.
Piatok 1. máj
31 / 24°C
| 0.4 mm | 5 km/h |
| 24 °C | 30 °C | 00:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 06:00 | |
| 31 °C | 36 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 33 °C | 18:00 |
východ slnka 05:49
západ slnka 18:09
PO HODINÁCH
západ slnka 18:09
|
|
Predpoveď počasia Amiama, Ghana rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 96 % | 23 °C | 30 % | 0% | 0% | 0% | 30% | |
| 06:00
08:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,2 mm | 0.8 m/s3 km/h severozápadný |
1011 hPa | 97 % | 23 °C | 20 % | 0% | 3% | 0% | 18% | |
| 12:00
14:00
| polojasno | 31 °C 36 °C |
0,2 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 65 % | 23 °C | 25 % | 0% | 21% | 7% | 0% | |
| 18:00
20:00
| polojasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1009 hPa | 77 % | 23 °C | 26 % | 0% | 18% | 7% | 7% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| polojasno | 25 °C 31 °C |
0,1 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 94 % | 23 °C | 17 % | 0% | 17% | 7% | 0% | |
| 06:00
08:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,5 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1010 hPa | 97 % | 23 °C | 21 % | 0% | 18% | 1% | 3% | |
| 12:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
31 °C 36 °C |
0,9 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 67 % | 24 °C | 42 % | 0% | 20% | 18% | 12% | |
| 18:00
20:00
| slabý dážď | 27 °C 32 °C |
0,8 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 80 % | 23 °C | 98 % | 0% | 18% | 28% | 97% | |
Amiama, Ghana - informácie
Štát: GhanaGPS súradnice: 5,9667; -0,5333
Časová zóna: Africa / Accra
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Amiama, Ghana. Predpoveď počasia Amiama.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Amiama dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Amiama
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:49 | 18:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:59 | 12:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:27 | 18:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:02 | 18:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:37 | 19:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:16 | 01.05.2026 05:23 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |