Počasie Amiama dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Amiama na 10 dní.
Pondelok 4. máj
31 / 24°C
| 2.2 mm | 5 km/h |
| 24 °C | 30 °C | 00:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 06:00 | |
| 31 °C | 36 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 18:00 |
východ slnka 05:48
západ slnka 18:09
PO HODINÁCH
západ slnka 18:09
|
|
Predpoveď počasia Amiama, Ghana rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,2 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 95 % | 23 °C | 100 % | 0% | 64% | 0% | 100% | |
| 06:00
08:00
| slabý dážď | 25 °C 31 °C |
0,6 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1010 hPa | 95 % | 24 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 60% | |
| 12:00
14:00
| dažďové prehánky | 31 °C 36 °C |
1,4 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1010 hPa | 63 % | 23 °C | 19 % | 0% | 13% | 9% | 0% | |
| 18:00
20:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 85 % | 23 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
utorok 05.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| oblačno | 24 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1011 hPa | 99 % | 23 °C | 83 % | 0% | 83% | 0% | 0% | |
| 06:00
08:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,1 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1011 hPa | 98 % | 23 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 12:00
14:00
| oblačno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 57 % | 21 °C | 74 % | 0% | 74% | 0% | 0% | |
| 18:00
20:00
| jasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1008 hPa | 73 % | 23 °C | 9 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
Amiama, Ghana - informácie
Štát: GhanaGPS súradnice: 5,9667; -0,5333
Časová zóna: Africa / Accra
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Amiama, Ghana. Predpoveď počasia Amiama.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Amiama dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Amiama
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
4. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:48 | 18:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:58 | 12:21 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 18:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:01 | 18:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:36 | 19:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 03.05.2026 19:42 | 04.05.2026 07:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |