Počasie Apinamang dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Apinamang na 10 dní.
Pondelok 4. máj
31 / 23°C
| 1.4 mm | 6 km/h |
| 24 °C | 29 °C | 00:00 | |
| 23 °C | 28 °C | 06:00 | |
| 30 °C | 35 °C | 12:00 | |
| 27 °C | 32 °C | 18:00 |
východ slnka 05:48
západ slnka 18:10
PO HODINÁCH
západ slnka 18:10
|
|
Predpoveď počasia Apinamang, Ghana rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1012 hPa | 97 % | 22 °C | 100 % | 0% | 17% | 0% | 100% | |
| 06:00
08:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,5 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 99% | 0% | 90% | |
| 12:00
14:00
| slabý dážď | 30 °C 35 °C |
0,9 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 68 % | 23 °C | 100 % | 0% | 20% | 13% | 100% | |
| 18:00
20:00
| zamračené | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1008 hPa | 84 % | 24 °C | 100 % | 0% | 3% | 0% | 100% | |
utorok 05.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 23 °C | 15 % | 0% | 14% | 0% | 2% | |
| 06:00
08:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,3 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1011 hPa | 99 % | 23 °C | 82 % | 0% | 82% | 0% | 0% | |
Apinamang, Ghana - informácie
Štát: GhanaGPS súradnice: 6,0824; -0,6929
Časová zóna: Africa / Accra
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Apinamang, Ghana. Predpoveď počasia Apinamang.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Apinamang dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Apinamang
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
4. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:48 | 18:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:59 | 12:21 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 18:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:02 | 18:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:36 | 19:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 03.05.2026 19:43 | 04.05.2026 07:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |