Počasie Dominasi dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Dominasi na 10 dní.
Streda 29. apríl
28 / 25°C
| 3.4 mm | 17 km/h |
| 25 °C | 31 °C | 00:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 06:00 | |
| 27 °C | 32 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 33 °C | 18:00 |
východ slnka 05:52
západ slnka 18:10
PO HODINÁCH
západ slnka 18:10
|
|
Predpoveď počasia Dominasi, Ghana rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severozápadný |
1011 hPa | 93 % | 24 °C | 100 % | 0% | 4% | 3% | 100% | |
| 06:00
08:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
3,1 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 95 % | 23 °C | 99 % | 0% | 0% | 1% | 99% | |
| 12:00
14:00
| zamračené | 27 °C 32 °C |
0,3 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 83 % | 24 °C | 100 % | 0% | 48% | 1% | 100% | |
| 18:00
20:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 81 % | 23 °C | 100 % | 0% | 15% | 4% | 99% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 88 % | 24 °C | 100 % | 0% | 9% | 2% | 100% | |
| 06:00
08:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,1 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1011 hPa | 93 % | 23 °C | 100 % | 0% | 2% | 1% | 100% | |
| 12:00
14:00
| zamračené | 29 °C 34 °C |
0,1 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1011 hPa | 75 % | 24 °C | 100 % | 0% | 14% | 4% | 100% | |
| 18:00
20:00
| jasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 81 % | 24 °C | 7 % | 0% | 4% | 0% | 2% | |
Dominasi, Ghana - informácie
Štát: GhanaGPS súradnice: 5,3500; -1,0887
Časová zóna: Africa / Accra
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dominasi, Ghana. Predpoveď počasia Dominasi.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dominasi dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Dominasi
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:52 | 18:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:01 | 12:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 18:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 18:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 19:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 15:48 | 29.04.2026 04:05 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |