Počasie Dominasi dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Dominasi na 10 dní.
Štvrtok 30. apríl
29 / 25°C
| 0.2 mm | 11 km/h |
| 27 °C | 32 °C | 00:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 06:00 | |
| 29 °C | 35 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 34 °C | 18:00 |
východ slnka 05:52
západ slnka 18:10
PO HODINÁCH
západ slnka 18:10
|
|
Predpoveď počasia Dominasi, Ghana rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 88 % | 24 °C | 100 % | 0% | 9% | 2% | 100% | |
| 06:00
08:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,1 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1011 hPa | 93 % | 23 °C | 100 % | 0% | 2% | 1% | 100% | |
| 12:00
14:00
| zamračené | 29 °C 34 °C |
0,1 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1011 hPa | 75 % | 24 °C | 100 % | 0% | 14% | 4% | 100% | |
| 18:00
20:00
| jasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 81 % | 24 °C | 7 % | 0% | 4% | 0% | 2% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| jasno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 83 % | 24 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 06:00
08:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,2 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 92 % | 24 °C | 93 % | 0% | 6% | 10% | 91% | |
| 12:00
14:00
| jasno | 29 °C 34 °C |
0,1 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1010 hPa | 77 % | 24 °C | 7 % | 0% | 6% | 2% | 0% | |
| 18:00
20:00
| oblačno | 29 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 78 % | 24 °C | 50 % | 0% | 6% | 0% | 46% | |
Dominasi, Ghana - informácie
Štát: GhanaGPS súradnice: 5,3500; -1,0887
Časová zóna: Africa / Accra
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dominasi, Ghana. Predpoveď počasia Dominasi.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dominasi dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Dominasi
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:52 | 18:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:01 | 12:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 18:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:05 | 18:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 19:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 16:33 | 30.04.2026 04:45 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |