Počasie La Encarnación, Ocotepeque týždeň
Predpoveď počasia pre mesto La Encarnación, Ocotepeque na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
23 / 18°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
| 20 °C | 23 °C | 00:00 | |
| 18 °C | 21 °C | 06:00 | |
| 30 °C | 31 °C | 12:00 | |
| 23 °C | 26 °C | 18:00 |
východ slnka 05:34
západ slnka 18:13
PO HODINÁCH
západ slnka 18:13
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Encarnación, Ocotepeque, Honduras rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 99 % | 19 °C | 81 % | 0% | 81% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 18 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východný |
1015 hPa | 99 % | 18 °C | 99 % | 0% | 99% | 2% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 37 % | 14 °C | 23 % | 0% | 2% | 21% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1011 hPa | 75 % | 18 °C | 8 % | 0% | 7% | 2% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 18 °C | 42 % | 0% | 42% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 19 °C 22 °C |
0,4 mm | 0.8 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 94 % | 18 °C | 78 % | 0% | 77% | 3% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 30 °C 32 °C |
1,8 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 44 % | 16 °C | 35 % | 0% | 3% | 34% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severný |
1008 hPa | 64 % | 18 °C | 80 % | 0% | 6% | 29% | 74% | |
La Encarnación, Ocotepeque, Honduras - informácie
Štát: HondurasGPS súradnice: 14,6668; -89,0875
Časová zóna: America / Tegucigalpa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 484
Nadmorská výška: 937 m
Administratívna časť:
- Departamento de Ocotepeque, Nueva Ocotepeque
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Encarnación, Ocotepeque, Honduras. Predpoveď počasia La Encarnación, Ocotepeque.
La Encarnación, Ocotepeque - počasie v okolí - väčšie mestá
La Encarnación, Ocotepeque - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Encarnación, Ocotepeque dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Encarnación, Ocotepeque
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:34 | 18:13 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:53 | 12:38 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:11 | 18:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:46 | 19:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:19 | 19:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 15:55 | 29.04.2026 04:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |