Počasie La Encarnación, Ocotepeque vikend
Predpoveď počasia pre mesto La Encarnación, Ocotepeque na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
26 / 18°C
| 2.2 mm | 6 km/h |
| 20 °C | 23 °C | 00:00 | |
| 19 °C | 22 °C | 06:00 | |
| 32 °C | 33 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 29 °C | 18:00 |
východ slnka 05:33
západ slnka 18:13
PO HODINÁCH
západ slnka 18:13
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Encarnación, Ocotepeque, Honduras rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 87 % | 18 °C | 16 % | 0% | 0% | 14% | 1% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 19 °C 22 °C |
0,2 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 94 % | 18 °C | 31 % | 0% | 0% | 0% | 30% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 32 °C 33 °C |
1,3 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1010 hPa | 32 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 40% | 99% | |
| 18:00
02:00
| slabý dážď | 26 °C 29 °C |
0,7 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 64 % | 18 °C | 99 % | 0% | 3% | 43% | 98% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 19 °C | 99 % | 0% | 28% | 6% | 99% | |
La Encarnación, Ocotepeque, Honduras - informácie
Štát: HondurasGPS súradnice: 14,6668; -89,0875
Časová zóna: America / Tegucigalpa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 484
Nadmorská výška: 937 m
Administratívna časť:
- Departamento de Ocotepeque, Nueva Ocotepeque
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Encarnación, Ocotepeque, Honduras. Predpoveď počasia La Encarnación, Ocotepeque.
La Encarnación, Ocotepeque - počasie v okolí - väčšie mestá
La Encarnación, Ocotepeque - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Encarnación, Ocotepeque dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Encarnación, Ocotepeque
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:33 | 18:13 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:53 | 12:40 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:10 | 18:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:45 | 19:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:18 | 19:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:32 | 01.05.2026 05:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |