Počasie Las Cruces, Cortés týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Las Cruces, Cortés na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
33 / 23°C
| 0.0 mm | 11 km/h |
| 26 °C | 31 °C | 00:00 | |
| 23 °C | 28 °C | 06:00 | |
| 33 °C | 35 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 31 °C | 18:00 |
východ slnka 05:29
západ slnka 18:10
PO HODINÁCH
západ slnka 18:10
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Las Cruces, Cortés, Honduras rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 86 % | 23 °C | 15 % | 0% | 15% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 95 % | 22 °C | 47 % | 0% | 46% | 7% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 33 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 41 % | 18 °C | 7 % | 0% | 6% | 5% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 71 % | 21 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 86 % | 23 °C | 9 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h západný |
1011 hPa | 94 % | 22 °C | 19 % | 0% | 18% | 1% | 0% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
33 °C 36 °C |
0,8 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 46 % | 20 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 74 % | 22 °C | 33 % | 0% | 24% | 5% | 7% | |
Las Cruces, Cortés, Honduras - informácie
Štát: HondurasGPS súradnice: 15,4833; -88,1167
Časová zóna: America / Tegucigalpa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Las Cruces, Cortés, Honduras. Predpoveď počasia Las Cruces, Cortés.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Las Cruces, Cortés dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Las Cruces, Cortés
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:29 | 18:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:49 | 12:40 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:06 | 18:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:41 | 18:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:14 | 19:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 15:51 | 29.04.2026 03:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |