Počasie Las Cruces, Cortés vikend
Predpoveď počasia pre mesto Las Cruces, Cortés na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
35 / 24°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 25 °C | 30 °C | 00:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 06:00 | |
| 35 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 18:00 |
východ slnka 05:28
západ slnka 18:10
PO HODINÁCH
západ slnka 18:10
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Las Cruces, Cortés, Honduras rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 89 % | 23 °C | 27 % | 0% | 22% | 0% | 5% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 82 % | 21 °C | 5 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 35 °C 39 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1008 hPa | 43 % | 20 °C | 2 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 69 % | 23 °C | 75 % | 0% | 0% | 4% | 74% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 85 % | 23 °C | 7 % | 0% | 0% | 4% | 1% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 69 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 36 °C 40 °C |
0,2 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 40 % | 20 °C | 90 % | 0% | 0% | 3% | 90% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1007 hPa | 64 % | 23 °C | 15 % | 0% | 0% | 5% | 13% | |
Las Cruces, Cortés, Honduras - informácie
Štát: HondurasGPS súradnice: 15,4833; -88,1167
Časová zóna: America / Tegucigalpa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Las Cruces, Cortés, Honduras. Predpoveď počasia Las Cruces, Cortés.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Las Cruces, Cortés dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Las Cruces, Cortés
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:28 | 18:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:49 | 12:42 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:05 | 18:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:40 | 18:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:13 | 19:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:29 | 01.05.2026 05:10 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |