Počasie Las Cruces, Cortés vikend
Predpoveď počasia pre mesto Las Cruces, Cortés na tento alebo budúci víkend.
Nedeľa 3. máj
37 / 27°C
| 9.9 mm | 7 km/h |
| 28 °C | 33 °C | 00:00 | |
| 27 °C | 30 °C | 06:00 | |
| 37 °C | 40 °C | 12:00 | |
| 32 °C | 37 °C | 18:00 |
východ slnka 05:27
západ slnka 18:11
PO HODINÁCH
západ slnka 18:11
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Las Cruces, Cortés, Honduras rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1008 hPa | 73 % | 23 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 68 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 37 °C 40 °C |
1,1 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 35 % | 19 °C | 99 % | 0% | 0% | 21% | 99% | |
| 18:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
32 °C 38 °C |
8,8 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 68 % | 25 °C | 68 % | 0% | 0% | 18% | 60% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,1 mm | 1.0 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 91 % | 24 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 06:00
14:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
1,3 mm | 0.3 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 93 % | 24 °C | 100 % | 0% | 94% | 39% | 100% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 33 °C 38 °C |
1,5 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1009 hPa | 57 % | 23 °C | 29 % | 0% | 7% | 24% | 3% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 29 °C 35 °C |
3,5 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 78 % | 24 °C | 93 % | 0% | 7% | 2% | 92% | |
Las Cruces, Cortés, Honduras - informácie
Štát: HondurasGPS súradnice: 15,4833; -88,1167
Časová zóna: America / Tegucigalpa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Las Cruces, Cortés, Honduras. Predpoveď počasia Las Cruces, Cortés.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Las Cruces, Cortés dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Las Cruces, Cortés
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:27 | 18:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:49 | 12:43 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:04 | 18:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:38 | 18:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:12 | 19:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 19:12 | 03.05.2026 06:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |