Počasie Los Amates, Francisco Morazán dnes
| 31 °C | 32 °C | 17:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 19:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 21:00 | |
| 22 °C | 26 °C | 23:00 |
východ slnka 05:22
západ slnka 18:09
PO HODINÁCH
západ slnka 18:09
Predpoveď počasia Los Amates, Francisco Morazán 17. máj 2026
Večer polojasno. Najvyššia teplota 34 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm. V noci najnižšia teplota 22 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Los Amates, Francisco Morazán, Honduras rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 13:00
21:00
| polojasno | 33 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 32 % | 14 °C | 23 % | 0% | 0% | 11% | 12% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 34 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 31 % | 14 °C | 59 % | 0% | 0% | 12% | 53% | |
| 15:00
23:00
| zamračené | 34 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 31 % | 14 °C | 94 % | 0% | 0% | 13% | 93% | |
| 16:00
00:00
| slabý dážď | 33 °C 34 °C |
0,1 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 32 % | 14 °C | 97 % | 0% | 0% | 14% | 96% | |
| 17:00
01:00
| dažďové prehánky | 31 °C 32 °C |
0,4 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 40 % | 15 °C | 81 % | 0% | 0% | 26% | 75% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 67 % | 20 °C | 64 % | 0% | 0% | 35% | 46% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 83 % | 21 °C | 45 % | 0% | 7% | 22% | 28% | |
| 20:00
04:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 88 % | 21 °C | 30 % | 0% | 6% | 14% | 17% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severný |
1013 hPa | 89 % | 21 °C | 21 % | 0% | 7% | 13% | 8% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 87 % | 20 °C | 4 % | 0% | 0% | 1% | 3% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1013 hPa | 84 % | 19 °C | 15 % | 0% | 0% | 0% | 15% | |
Zajtra, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 81 % | 18 °C | 20 % | 0% | 0% | 0% | 19% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 78 % | 17 °C | 15 % | 0% | 0% | 0% | 15% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 77 % | 16 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 80 % | 16 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 81 % | 16 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 80 % | 16 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 76 % | 16 °C | 48 % | 0% | 0% | 0% | 48% | |
| 07:00
15:00
| oblačno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 63 % | 16 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 51 % | 16 °C | 86 % | 0% | 0% | 0% | 86% | |
| 09:00
17:00
| oblačno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 45 % | 16 °C | 88 % | 0% | 4% | 0% | 87% | |
| 10:00
18:00
| oblačno | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východný |
1012 hPa | 39 % | 15 °C | 93 % | 0% | 7% | 3% | 93% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 33 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 34 % | 14 °C | 89 % | 0% | 3% | 10% | 89% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 34 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 28 % | 13 °C | 93 % | 0% | 0% | 19% | 91% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 34 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východný |
1009 hPa | 27 % | 12 °C | 92 % | 0% | 0% | 10% | 91% | |
| 14:00
22:00
| slabé dažďové prehánky |
35 °C 35 °C |
0,1 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1008 hPa | 27 % | 12 °C | 19 % | 0% | 0% | 7% | 14% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 34 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1007 hPa | 27 % | 12 °C | 24 % | 0% | 0% | 7% | 19% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 34 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východný |
1006 hPa | 29 % | 13 °C | 16 % | 0% | 0% | 8% | 8% | |
| 17:00
01:00
| jasno | 32 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1007 hPa | 34 % | 14 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 47 % | 16 °C | 19 % | 0% | 0% | 18% | 0% | |
| 19:00
03:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 28 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 60 % | 18 °C | 35 % | 0% | 0% | 35% | 0% | |
| 20:00
04:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 28 °C |
0,1 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 80 % | 20 °C | 27 % | 0% | 3% | 26% | 0% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 88 % | 21 °C | 6 % | 0% | 2% | 6% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1013 hPa | 90 % | 20 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 86 % | 20 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
Los Amates, Francisco Morazán, Honduras - informácie
Štát: HondurasGPS súradnice: 13,7553; -87,3478
Časová zóna: America / Tegucigalpa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Los Amates, Francisco Morazán, Honduras. Predpoveď počasia Los Amates, Francisco Morazán.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Los Amates, Francisco Morazán dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Los Amates, Francisco Morazán
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Los Amates, Francisco Morazán
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
17. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:22 | 18:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:45 | 12:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:58 | 18:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:32 | 18:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:05 | 19:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 17.05.2026 05:54 | 17.05.2026 19:25 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |