Počasie Los Amates, Francisco Morazán pozajtra
| 30 °C | 31 °C | 09:00 | |
| 34 °C | 34 °C | 12:00 | |
| 35 °C | 35 °C | 15:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 21:00 |
východ slnka 05:21
západ slnka 18:10
PO HODINÁCH
západ slnka 18:10
Predpoveď počasia Los Amates, Francisco Morazán 19. máj 2026
Cez deň ráno polojasno, dopoludnie jasno, poludnie oblačno, večer polojasno. Najvyššia teplota 35 °C. Úhrn zrážok 0,3 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 21 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Los Amates, Francisco Morazán, Honduras rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 80 % | 18 °C | 3 % | 0% | 2% | 2% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1012 hPa | 77 % | 18 °C | 5 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severný |
1011 hPa | 77 % | 17 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1011 hPa | 79 % | 17 °C | 6 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 80 % | 17 °C | 3 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severný |
1011 hPa | 80 % | 17 °C | 21 % | 0% | 6% | 0% | 16% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severný |
1012 hPa | 79 % | 18 °C | 47 % | 0% | 9% | 0% | 42% | |
| 07:00
15:00
| polojasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severný |
1012 hPa | 65 % | 17 °C | 23 % | 0% | 5% | 0% | 19% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 51 % | 16 °C | 10 % | 0% | 3% | 0% | 7% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 41 % | 15 °C | 6 % | 0% | 3% | 0% | 2% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 32 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východný |
1012 hPa | 36 % | 14 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 33 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východný |
1011 hPa | 31 % | 13 °C | 7 % | 0% | 3% | 4% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 34 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východný |
1010 hPa | 26 % | 12 °C | 21 % | 0% | 0% | 21% | 0% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 35 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 24 % | 11 °C | 23 % | 0% | 0% | 15% | 8% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 35 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 24 % | 11 °C | 54 % | 0% | 0% | 6% | 51% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 35 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východný |
1007 hPa | 24 % | 11 °C | 78 % | 0% | 0% | 2% | 77% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 34 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 24 % | 11 °C | 56 % | 0% | 0% | 13% | 49% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 33 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 27 % | 12 °C | 84 % | 0% | 0% | 49% | 71% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 52 % | 17 °C | 36 % | 0% | 0% | 14% | 26% | |
| 19:00
03:00
| polojasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 67 % | 19 °C | 32 % | 0% | 0% | 25% | 10% | |
| 20:00
04:00
| polojasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 74 % | 20 °C | 16 % | 0% | 2% | 11% | 3% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1013 hPa | 82 % | 20 °C | 31 % | 0% | 7% | 26% | 3% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severozápadný |
1014 hPa | 86 % | 20 °C | 22 % | 0% | 12% | 10% | 8% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1013 hPa | 86 % | 20 °C | 21 % | 0% | 10% | 3% | 11% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 82 % | 19 °C | 8 % | 0% | 4% | 0% | 3% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 80 % | 17 °C | 8 % | 0% | 3% | 0% | 5% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 33 °C 34 °C |
2,5 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 32 % | 14 °C | 96 % | 0% | 0% | 23% | 94% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 23 °C 28 °C |
0,1 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 22 °C | 37 % | 0% | 0% | 27% | 14% | |
Los Amates, Francisco Morazán, Honduras - informácie
Štát: HondurasGPS súradnice: 13,7553; -87,3478
Časová zóna: America / Tegucigalpa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Los Amates, Francisco Morazán, Honduras. Predpoveď počasia Los Amates, Francisco Morazán.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Los Amates, Francisco Morazán dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Los Amates, Francisco Morazán
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:21 | 18:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:45 | 12:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:58 | 18:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:32 | 18:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:04 | 19:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:06 | 19.05.2026 21:36 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |