Počasie San Agustín, Copán dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto San Agustín, Copán na 10 dní.
Štvrtok 30. apríl
22 / 17°C
| 3.7 mm | 9 km/h |
| 18 °C | 21 °C | 00:00 | |
| 18 °C | 21 °C | 06:00 | |
| 27 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 18:00 |
východ slnka 05:33
západ slnka 18:12
PO HODINÁCH
západ slnka 18:12
|
|
Predpoveď počasia San Agustín, Copán, Honduras rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1014 hPa | 98 % | 18 °C | 89 % | 0% | 89% | 1% | 0% | |
| 06:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 20 °C |
0,7 mm | 0.1 m/s0 km/h severný |
1014 hPa | 93 % | 17 °C | 51 % | 0% | 50% | 3% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 27 °C 28 °C |
2,9 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 46 % | 14 °C | 25 % | 0% | 3% | 25% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1010 hPa | 73 % | 17 °C | 69 % | 0% | 3% | 39% | 46% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 18 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 98 % | 18 °C | 15 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 17 °C 19 °C |
0,1 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 98 % | 16 °C | 15 % | 0% | 4% | 0% | 10% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 29 °C 30 °C |
1,1 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1011 hPa | 39 % | 14 °C | 24 % | 0% | 7% | 18% | 2% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 65 % | 16 °C | 75 % | 0% | 0% | 7% | 73% | |
San Agustín, Copán, Honduras - informácie
Štát: HondurasGPS súradnice: 14,8196; -88,9356
Časová zóna: America / Tegucigalpa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 777
Nadmorská výška: 1221 m
Administratívna časť:
- Departamento de Copán, Santa Rosa de Copan
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Agustín, Copán, Honduras. Predpoveď počasia San Agustín, Copán.
San Agustín, Copán - počasie v okolí - väčšie mestá
San Agustín, Copán - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Agustín, Copán dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Agustín, Copán
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:33 | 18:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:52 | 12:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:10 | 18:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:44 | 19:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:18 | 19:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 16:43 | 30.04.2026 04:37 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |