Počasie Bawan dnes
Predpoveď počasia Bawan 26. apríl 2026
Cez deň od rána oblačno, dopoludnie spočiatku oblačno, neskoršie jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 23 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota 7 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Bawan, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 70 % | 4 °C | 46 % | 0% | 45% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 57 % | 10 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 17:30
14:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 44 % | 9 °C | 21 % | 0% | 0% | 4% | 18% | |
| 23:30
20:00
| oblačno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 62 % | 2 °C | 43 % | 0% | 0% | 0% | 43% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| polojasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 51 % | -2 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| zamračené | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 39 % | 7 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
| 17:30
14:00
| oblačno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 46 % | 11 °C | 81 % | 0% | 0% | 0% | 81% | |
| 23:30
20:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 52 % | 1 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Bawan, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 33,7574; 75,2079
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Nadmorská výška: 1623 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bawan, India. Predpoveď počasia Bawan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bawan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Bawan
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Bawan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:45 | 19:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:26 | 13:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:19 | 19:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:48 | 20:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:15 | 20:38 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:04 | 26.04.2026 02:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |