Počasie Bawan pozajtra
Predpoveď počasia Bawan 28. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 25 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm. V noci najnižšia teplota 10 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Bawan, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| oblačno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 52 % | 0 °C | 83 % | 0% | 0% | 7% | 82% | |
| 11:30
08:00
| oblačno | 23 °C 22 °C |
0,1 mm | 0.7 m/s3 km/h severozápadný |
1010 hPa | 36 % | 7 °C | 44 % | 0% | 0% | 0% | 44% | |
| 17:30
14:00
| zamračené | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1007 hPa | 52 % | 11 °C | 94 % | 0% | 0% | 1% | 94% | |
| 23:30
20:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 59 % | 4 °C | 96 % | 0% | 0% | 1% | 96% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 59 % | 2 °C | 90 % | 0% | 0% | 8% | 90% | |
| 11:30
08:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,3 mm | 1.1 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 45 % | 9 °C | 72 % | 0% | 0% | 12% | 69% | |
| 17:30
14:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severný |
1010 hPa | 60 % | 11 °C | 83 % | 0% | 0% | 10% | 82% | |
| 23:30
20:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 66 % | 5 °C | 31 % | 0% | 0% | 0% | 30% | |
Bawan, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 33,7574; 75,2079
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Nadmorská výška: 1623 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bawan, India. Predpoveď počasia Bawan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bawan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Bawan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:43 | 19:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:26 | 13:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:16 | 19:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:46 | 20:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:13 | 20:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:10 | 28.04.2026 03:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |