Počasie Biaora dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Biaora na 10 dní.
Streda 29. apríl
42 / 27°C
| 0.0 mm | 11 km/h |
| 28 °C | 26 °C | 05:00 | |
| 39 °C | 38 °C | 11:00 | |
| 40 °C | 38 °C | 17:00 | |
| 31 °C | 30 °C | 23:00 |
východ slnka 05:49
západ slnka 18:50
PO HODINÁCH
západ slnka 18:50
|
|
Predpoveď počasia Biaora, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1004 hPa | 22 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| jasno | 39 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1005 hPa | 17 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:30
14:00
| jasno | 40 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1000 hPa | 12 % | 6 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1004 hPa | 22 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| oblačno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1004 hPa | 30 % | 8 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 60% | |
| 11:30
08:00
| polojasno | 39 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západný |
1004 hPa | 21 % | 12 °C | 25 % | 0% | 0% | 3% | 24% | |
| 17:30
14:00
| polojasno | 39 °C 37 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h západný |
999 hPa | 15 % | 7 °C | 21 % | 0% | 0% | 4% | 18% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 31 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1003 hPa | 28 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Biaora, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 23,9205; 76,9107
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Počet obyvateľov: 41 989
Nadmorská výška: 431 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Biaora, India. Predpoveď počasia Biaora.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Biaora dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Biaora
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:49 | 18:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:19 | 13:00 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:25 | 19:14 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:58 | 19:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 20:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:00 | 29.04.2026 04:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |