Počasie Chapar dnes
Predpoveď počasia Chapar 26. apríl 2026
Cez deň od rána polojasno, dopoludnie spočiatku polojasno, neskoršie oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 25 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 11 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Chapar, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| polojasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 48 % | 3 °C | 32 % | 0% | 0% | 26% | 10% | |
| 11:30
08:00
| oblačno | 24 °C 22 °C |
0,1 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 26 % | 3 °C | 82 % | 0% | 0% | 81% | 10% | |
| 17:30
14:00
| zamračené | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1010 hPa | 32 % | 4 °C | 87 % | 0% | 0% | 15% | 84% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 67 % | 5 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| jasno | 11 °C 9 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 57 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 28 % | 4 °C | 3 % | 0% | 0% | 2% | 1% | |
| 17:30
14:00
| oblačno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 31 % | 3 °C | 39 % | 0% | 0% | 12% | 33% | |
| 23:30
20:00
| polojasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 54 % | 3 °C | 20 % | 0% | 0% | 0% | 20% | |
Chapar, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 32,8912; 75,4172
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Nadmorská výška: 1839 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Chapar, India. Predpoveď počasia Chapar.
Chapar - počasie v okolí - väčšie mestá
Chapar - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Chapar dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Chapar
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Chapar
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:46 | 19:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:26 | 13:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:19 | 19:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:49 | 20:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:17 | 20:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:05 | 26.04.2026 02:48 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |