Počasie Basantgarh dnes
Predpoveď počasia Basantgarh 27. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, dopoludnie spočiatku jasno, neskoršie polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 25 °C. V noci najnižšia teplota 15 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Basantgarh, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 39 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| polojasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 23 % | 1 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 17:30
14:00
| zamračené | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 29 % | 3 °C | 99 % | 0% | 0% | 3% | 99% | |
| 23:30
20:00
| zamračené | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 44 % | 3 °C | 96 % | 0% | 0% | 12% | 96% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| zamračené | 16 °C 14 °C |
0,2 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 35 % | 1 °C | 100 % | 0% | 0% | 89% | 100% | |
| 11:30
08:00
| dažďové prehánky | 23 °C 21 °C |
4,8 mm | 3.3 m/s12 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 25 % | 2 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 17:30
14:00
| zamračené | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 45 % | 7 °C | 100 % | 0% | 5% | 35% | 100% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 50 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Basantgarh, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 32,8089; 75,5445
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Nadmorská výška: 1980 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Basantgarh, India. Predpoveď počasia Basantgarh.
Basantgarh - počasie v okolí - väčšie mestá
Basantgarh - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Basantgarh dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Basantgarh
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Basantgarh
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:44 | 19:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:25 | 13:21 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:18 | 19:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:48 | 20:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:15 | 20:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:08 | 27.04.2026 03:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |