Počasie Basantgarh zajtra
Predpoveď počasia Basantgarh 28. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie zamračené, dopoludnie spočiatku zamračené, neskoršie dažďové prehánky. Najvyššia teplota 24 °C. Úhrn zrážok 5,0 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 13 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Basantgarh, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| zamračené | 16 °C 14 °C |
0,2 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 35 % | 1 °C | 100 % | 0% | 0% | 89% | 100% | |
| 11:30
08:00
| dažďové prehánky | 23 °C 21 °C |
4,8 mm | 3.3 m/s12 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 25 % | 2 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 17:30
14:00
| zamračené | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 45 % | 7 °C | 100 % | 0% | 5% | 35% | 100% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 50 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,1 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 46 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| dažďové prehánky | 24 °C 22 °C |
1,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 26 % | 3 °C | 34 % | 0% | 0% | 14% | 23% | |
| 17:30
14:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 36 % | 5 °C | 43 % | 0% | 7% | 28% | 24% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 50 % | 3 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
Basantgarh, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 32,8089; 75,5445
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Nadmorská výška: 1980 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Basantgarh, India. Predpoveď počasia Basantgarh.
Basantgarh - počasie v okolí - väčšie mestá
Basantgarh - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Basantgarh dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Basantgarh
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:43 | 19:07 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:25 | 13:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:17 | 19:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:46 | 20:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:14 | 20:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:09 | 28.04.2026 03:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |