Počasie Basantgarh týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Basantgarh na tento a budúci týždeň.
Štvrtok 30. apríl
25 / 13°C
| 4.8 mm | 13 km/h |
| 14 °C | 12 °C | 05:00 | |
| 24 °C | 22 °C | 11:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 17:00 | |
| 13 °C | 11 °C | 23:00 |
východ slnka 05:41
západ slnka 19:08
PO HODINÁCH
západ slnka 19:08
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Basantgarh, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 45 % | 2 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 11:30
08:00
| dažďové prehánky | 24 °C 22 °C |
4,8 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 26 % | 3 °C | 47 % | 0% | 1% | 41% | 29% | |
| 17:30
14:00
| zamračené | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1009 hPa | 46 % | 6 °C | 100 % | 0% | 3% | 53% | 100% | |
| 23:30
20:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 55 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 18% | 100% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| slabé dažďové prehánky |
13 °C 11 °C |
0,7 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 47 % | 2 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 11:30
08:00
| slabý dážď | 20 °C 19 °C |
0,8 mm | 0.5 m/s2 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 35 % | 4 °C | 93 % | 0% | 10% | 46% | 86% | |
| 17:30
14:00
| polojasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severný |
1006 hPa | 39 % | 4 °C | 19 % | 0% | 3% | 10% | 9% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 59 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Basantgarh, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 32,8089; 75,5445
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Nadmorská výška: 1980 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Basantgarh, India. Predpoveď počasia Basantgarh.
Basantgarh - počasie v okolí - väčšie mestá
Basantgarh - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Basantgarh dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Basantgarh
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:41 | 19:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:25 | 13:27 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:15 | 19:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:44 | 20:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:11 | 20:39 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 17:06 | 30.04.2026 04:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |