Počasie Dhaggar dnes
Predpoveď počasia Dhaggar 27. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 25 °C. V noci zamračené. Najnižšia teplota 12 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Dhaggar, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| oblačno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1007 hPa | 42 % | 0 °C | 55 % | 0% | 0% | 53% | 3% | |
| 11:30
08:00
| oblačno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 25 % | 2 °C | 81 % | 0% | 0% | 11% | 78% | |
| 17:30
14:00
| polojasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 24 % | 1 °C | 17 % | 0% | 0% | 16% | 1% | |
| 23:30
20:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1007 hPa | 45 % | 1 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1007 hPa | 42 % | 0 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 11:30
08:00
| oblačno | 24 °C 22 °C |
0,3 mm | 3.3 m/s12 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 22 % | 1 °C | 50 % | 0% | 0% | 28% | 35% | |
| 17:30
14:00
| oblačno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h južný |
1006 hPa | 31 % | 3 °C | 71 % | 0% | 0% | 32% | 60% | |
| 23:30
20:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1007 hPa | 49 % | 2 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
Dhaggar, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 32,7323; 75,6995
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Nadmorská výška: 2037 m
Administratívna časť:
- State of Jammu and Kashmīr, Šrínagar
- Kathua, Kathua, Kashmir
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dhaggar, India. Predpoveď počasia Dhaggar.
Dhaggar - počasie v okolí - väčšie mestá
Dhaggar - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dhaggar dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Dhaggar
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Dhaggar
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:44 | 19:05 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:24 | 13:21 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:17 | 19:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:47 | 20:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:15 | 20:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:07 | 27.04.2026 03:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |