Počasie Dharkalan dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Dharkalan na 10 dní.
Piatok 1. máj
34 / 20°C
| 0.0 mm | 7 km/h |
| 21 °C | 20 °C | 05:00 | |
| 34 °C | 33 °C | 11:00 | |
| 28 °C | 27 °C | 17:00 | |
| 22 °C | 21 °C | 23:00 |
východ slnka 05:40
západ slnka 19:07
PO HODINÁCH
západ slnka 19:07
|
|
Predpoveď počasia Dharkalan, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1001 hPa | 43 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| polojasno | 34 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1002 hPa | 20 % | 7 °C | 23 % | 0% | 0% | 0% | 23% | |
| 17:30
14:00
| polojasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1000 hPa | 32 % | 10 °C | 28 % | 0% | 0% | 7% | 23% | |
| 23:30
20:00
| polojasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1000 hPa | 47 % | 9 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1000 hPa | 46 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| jasno | 33 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1001 hPa | 20 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Dharkalan, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 32,4139; 75,8038
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dharkalan, India. Predpoveď počasia Dharkalan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dharkalan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Dharkalan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:40 | 19:07 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:23 | 13:27 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:13 | 19:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:43 | 20:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:10 | 20:37 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:02 | 01.05.2026 05:02 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |