Počasie Dharkalan dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Dharkalan na 10 dní.
Utorok 28. apríl
34 / 21°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Dharkalan, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| zamračené | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1001 hPa | 40 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 30% | 100% | |
| 11:30
08:00
| oblačno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1003 hPa | 24 % | 9 °C | 66 % | 0% | 0% | 21% | 65% | |
| 17:30
14:00
| zamračené | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1000 hPa | 28 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
| 23:30
20:00
| zamračené | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severovýchodný |
1002 hPa | 45 % | 9 °C | 95 % | 0% | 0% | 0% | 95% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1001 hPa | 41 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| jasno | 34 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1003 hPa | 18 % | 7 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 17:30
14:00
| polojasno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1000 hPa | 23 % | 8 °C | 18 % | 0% | 0% | 7% | 14% | |
| 23:30
20:00
| oblačno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severovýchodný |
1002 hPa | 42 % | 8 °C | 41 % | 0% | 0% | 0% | 41% | |
Dharkalan, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 32,4139; 75,8038
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dharkalan, India. Predpoveď počasia Dharkalan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dharkalan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Dharkalan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:43 | 19:05 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:24 | 13:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:16 | 19:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:46 | 20:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:14 | 20:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:08 | 28.04.2026 03:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |