Počasie Susner týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Susner na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
41 / 29°C
| 0.6 mm | 19 km/h |
| 29 °C | 28 °C | 05:00 | |
| 40 °C | 39 °C | 11:00 | |
| 37 °C | 36 °C | 17:00 | |
| 33 °C | 31 °C | 23:00 |
východ slnka 05:52
západ slnka 18:53
PO HODINÁCH
západ slnka 18:53
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Susner, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| jasno | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 32 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| slabé dažďové prehánky |
40 °C 39 °C |
0,6 mm | 5.4 m/s19 km/h západný |
1007 hPa | 16 % | 9 °C | 35 % | 0% | 0% | 3% | 33% | |
| 17:30
14:00
| polojasno | 37 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1003 hPa | 17 % | 8 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 33 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 20 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Susner, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 23,9467; 76,0883
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Počet obyvateľov: 14 601
Nadmorská výška: 502 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Susner, India. Predpoveď počasia Susner.
Susner - počasie v okolí - väčšie mestá
Susner - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Susner dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Susner
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:52 | 18:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:23 | 13:00 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:28 | 19:17 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:01 | 19:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 20:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:03 | 29.04.2026 04:10 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |