Počasie Susner zajtra
Predpoveď počasia Susner 27. apríl 2026
Cez deň jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 43 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 29 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Susner, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| jasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1004 hPa | 24 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| jasno | 41 °C 40 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1005 hPa | 13 % | 7 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 17:30
14:00
| zamračené | 40 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severozápadný |
1001 hPa | 12 % | 5 °C | 87 % | 0% | 0% | 75% | 51% | |
| 23:30
20:00
| polojasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 23 % | 8 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| polojasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západný |
1005 hPa | 36 % | 12 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 11:30
08:00
| polojasno | 40 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západný |
1005 hPa | 16 % | 9 °C | 23 % | 0% | 0% | 20% | 3% | |
| 17:30
14:00
| oblačno | 38 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severozápadný |
1002 hPa | 15 % | 7 °C | 68 % | 0% | 0% | 55% | 35% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1006 hPa | 29 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Susner, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 23,9467; 76,0883
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Počet obyvateľov: 14 601
Nadmorská výška: 502 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Susner, India. Predpoveď počasia Susner.
Susner - počasie v okolí - väčšie mestá
Susner - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Susner dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Susner
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:54 | 18:52 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:23 | 12:58 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 19:16 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 19:43 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:34 | 20:12 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:14 | 27.04.2026 03:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |