Počasie Vāngaon dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Vāngaon na 10 dní.
Sobota 2. máj
33 / 28°C
| 0.0 mm | 26 km/h |
| 28 °C | 33 °C | 05:00 | |
| 33 °C | 38 °C | 11:00 | |
| 31 °C | 36 °C | 17:00 | |
| 28 °C | 34 °C | 23:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 19:02
PO HODINÁCH
západ slnka 19:02
|
|
Predpoveď počasia Vāngaon, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 79 % | 24 °C | 42 % | 0% | 42% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| jasno | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 62 % | 24 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 17:30
14:00
| jasno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h juhozápadný |
1004 hPa | 72 % | 25 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 23:30
20:00
| polojasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 81 % | 25 °C | 19 % | 0% | 19% | 0% | 0% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| polojasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h južný |
1004 hPa | 81 % | 24 °C | 23 % | 0% | 23% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| jasno | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 62 % | 24 °C | 11 % | 0% | 11% | 0% | 0% | |
| 17:30
14:00
| jasno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h juhojuhozápadný |
1003 hPa | 72 % | 25 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 79 % | 24 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
Vāngaon, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 19,8762; 72,7627
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Vāngaon, India. Predpoveď počasia Vāngaon.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Vāngaon dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Vāngaon
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 19:02 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 12:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:45 | 19:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 19:52 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:51 | 20:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 18:51 | 02.05.2026 06:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |