Počasie Vāngaon pozajtra
Predpoveď počasia Vāngaon 29. apríl 2026
Cez deň od rána oblačno, dopoludnie sa spočiatku oblačno, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 34 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 25 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Vāngaon, India rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 94 % | 24 °C | 83 % | 0% | 83% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| jasno | 34 °C 40 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 63 % | 25 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:30
14:00
| jasno | 30 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 76 % | 25 °C | 12 % | 0% | 10% | 0% | 1% | |
| 23:30
20:00
| polojasno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 85 % | 25 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| polojasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1007 hPa | 86 % | 24 °C | 26 % | 0% | 26% | 0% | 0% | |
| 11:30
08:00
| jasno | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 64 % | 25 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 17:30
14:00
| polojasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 72 % | 24 °C | 16 % | 0% | 14% | 0% | 2% | |
| 23:30
20:00
| jasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 80 % | 24 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
Vāngaon, India - informácie
Štát: IndiaGPS súradnice: 19,8762; 72,7627
Časová zóna: Asia / Kolkata
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Vāngaon, India. Predpoveď počasia Vāngaon.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Vāngaon dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Vāngaon
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 19:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 12:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:47 | 19:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:21 | 19:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:53 | 20:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:16 | 29.04.2026 04:26 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |