Počasie Cloverdale dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cloverdale na 10 dní.
Streda 29. apríl
18 / 13°C
| 20.5 mm | 22 km/h |
| 15 °C | 15 °C | 02:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 08:00 | |
| 18 °C | 16 °C | 14:00 | |
| 15 °C | 13 °C | 20:00 |
východ slnka 06:50
západ slnka 20:39
PO HODINÁCH
západ slnka 20:39
|
|
Predpoveď počasia Cloverdale, Indiana, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silný dážď | 15 °C 15 °C |
20,4 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 88 % | 12 °C | 99 % | 0% | 7% | 68% | 97% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severný |
1011 hPa | 94 % | 11 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 18 °C 16 °C |
0,1 mm | 6.2 m/s22 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 54 % | 8 °C | 45 % | 0% | 34% | 21% | 0% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severný |
1014 hPa | 59 % | 6 °C | 13 % | 0% | 1% | 10% | 1% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severný |
1017 hPa | 67 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,1 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 75 % | 2 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severozápadný |
1018 hPa | 44 % | 2 °C | 89 % | 0% | 58% | 89% | 0% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 50 % | 2 °C | 64 % | 0% | 0% | 63% | 0% | |
Cloverdale, Indiana, USA - informácie
Štát: Indiana, USAGPS súradnice: 39,5148; -86,7939
Časová zóna: America / Indiana / Indianapolis
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 2 090
Nadmorská výška: 249 m
Administratívna časť:
- Indiana, Indianapolis
- Putnam County, Greencastle
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cloverdale, Indiana, USA. Predpoveď počasia Cloverdale.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cloverdale dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cloverdale
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:50 | 20:39 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:44 | 13:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:20 | 21:08 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:46 | 21:43 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:09 | 22:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:57 | 29.04.2026 05:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |