Počasie Cloverdale dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cloverdale na 10 dní.
Štvrtok 30. apríl
15 / 7°C
| 0.1 mm | 17 km/h |
| 8 °C | 6 °C | 02:00 | |
| 7 °C | 5 °C | 08:00 | |
| 15 °C | 12 °C | 14:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 20:00 |
východ slnka 06:49
západ slnka 20:40
PO HODINÁCH
západ slnka 20:40
|
|
Predpoveď počasia Cloverdale, Indiana, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severný |
1017 hPa | 67 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,1 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 75 % | 2 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severozápadný |
1018 hPa | 44 % | 2 °C | 89 % | 0% | 58% | 89% | 0% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 50 % | 2 °C | 64 % | 0% | 0% | 63% | 0% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 56 % | 0 °C | 82 % | 0% | 9% | 82% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 72 % | 0 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,2 mm | 2.5 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 43 % | 1 °C | 46 % | 0% | 19% | 45% | 0% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severozápadný |
1019 hPa | 58 % | 4 °C | 93 % | 0% | 31% | 93% | 0% | |
Cloverdale, Indiana, USA - informácie
Štát: Indiana, USAGPS súradnice: 39,5148; -86,7939
Časová zóna: America / Indiana / Indianapolis
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 2 090
Nadmorská výška: 249 m
Administratívna časť:
- Indiana, Indianapolis
- Putnam County, Greencastle
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cloverdale, Indiana, USA. Predpoveď počasia Cloverdale.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cloverdale dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cloverdale
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:49 | 20:40 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:44 | 13:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:19 | 21:09 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:45 | 21:44 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:07 | 22:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 18:59 | 30.04.2026 05:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |