Počasie Salatiga dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Salatiga na 10 dní.
Streda 20. máj
30 / 23°C
| 4.2 mm | 9 km/h |
| 27 °C | 32 °C | 09:00 | |
| 30 °C | 35 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 15:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 21:00 |
východ slnka 05:41
západ slnka 17:27
PO HODINÁCH
západ slnka 17:27
|
|
Predpoveď počasia Salatiga, Indonézia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
19:00
| polojasno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 98 % | 22 °C | 21 % | 1% | 17% | 11% | 1% | |
| 01:00
20:00
| jasno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 97 % | 22 °C | 11 % | 0% | 9% | 5% | 1% | |
| 02:00
21:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1009 hPa | 95 % | 22 °C | 89 % | 0% | 10% | 7% | 89% | |
| 03:00
22:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severozápadný |
1009 hPa | 94 % | 22 °C | 96 % | 0% | 13% | 10% | 96% | |
| 04:00
23:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1009 hPa | 93 % | 22 °C | 96 % | 0% | 5% | 1% | 96% | |
| 05:00
00:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severozápadný |
1009 hPa | 93 % | 22 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 06:00
01:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 92 % | 22 °C | 46 % | 0% | 2% | 0% | 45% | |
| 07:00
02:00
| polojasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1010 hPa | 89 % | 23 °C | 34 % | 0% | 6% | 0% | 29% | |
| 08:00
03:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 84 % | 23 °C | 46 % | 0% | 10% | 0% | 39% | |
| 09:00
04:00
| oblačno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 78 % | 23 °C | 83 % | 0% | 72% | 0% | 38% | |
| 10:00
05:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 76 % | 23 °C | 53 % | 0% | 25% | 1% | 37% | |
| 11:00
06:00
| polojasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 72 % | 23 °C | 34 % | 0% | 10% | 1% | 25% | |
| 12:00
07:00
| polojasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 70 % | 24 °C | 24 % | 0% | 7% | 4% | 17% | |
| 13:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
30 °C 35 °C |
1,6 mm | 3.9 m/s14 km/h severný |
1008 hPa | 71 % | 24 °C | 58 % | 0% | 43% | 6% | 21% | |
| 14:00
09:00
| silné dažďové prehánky |
29 °C 35 °C |
1,5 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 80 % | 24 °C | 76 % | 0% | 53% | 1% | 53% | |
| 15:00
10:00
| silné dažďové prehánky |
26 °C 31 °C |
1,1 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 93 % | 24 °C | 80 % | 0% | 30% | 11% | 69% | |
| 16:00
11:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 96 % | 24 °C | 68 % | 0% | 3% | 18% | 62% | |
| 17:00
12:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1008 hPa | 95 % | 24 °C | 53 % | 0% | 4% | 0% | 51% | |
| 18:00
13:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1008 hPa | 97 % | 24 °C | 50 % | 0% | 3% | 2% | 47% | |
| 19:00
14:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1009 hPa | 98 % | 24 °C | 46 % | 0% | 3% | 5% | 43% | |
| 20:00
15:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1010 hPa | 98 % | 24 °C | 47 % | 0% | 7% | 3% | 42% | |
| 21:00
16:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 98 % | 23 °C | 32 % | 0% | 2% | 2% | 28% | |
| 22:00
17:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1011 hPa | 97 % | 23 °C | 16 % | 1% | 1% | 1% | 13% | |
| 23:00
18:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1011 hPa | 96 % | 23 °C | 18 % | 3% | 4% | 1% | 12% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
19:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1010 hPa | 95 % | 23 °C | 18 % | 3% | 3% | 1% | 14% | |
| 01:00
20:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 94 % | 22 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 02:00
21:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 93 % | 22 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 03:00
22:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1009 hPa | 92 % | 22 °C | 3 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 04:00
23:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1009 hPa | 92 % | 22 °C | 7 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 05:00
00:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 92 % | 22 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 06:00
01:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 93 % | 22 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 07:00
02:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 92 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
03:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 32 °C |
0,2 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 85 % | 24 °C | 33 % | 0% | 33% | 0% | 0% | |
| 09:00
04:00
| dažďové prehánky | 28 °C 33 °C |
0,3 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 80 % | 24 °C | 31 % | 0% | 29% | 3% | 0% | |
| 10:00
05:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 35 °C |
0,2 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 76 % | 24 °C | 43 % | 0% | 41% | 10% | 0% | |
| 11:00
06:00
| polojasno | 30 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 73 % | 24 °C | 27 % | 0% | 24% | 5% | 0% | |
| 12:00
07:00
| jasno | 31 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 71 % | 24 °C | 7 % | 0% | 1% | 3% | 3% | |
| 13:00
08:00
| silný dážď | 31 °C 37 °C |
2,4 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 71 % | 24 °C | 99 % | 0% | 99% | 3% | 28% | |
| 14:00
09:00
| silný dážď | 28 °C 34 °C |
1,1 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 86 % | 25 °C | 90 % | 0% | 58% | 5% | 81% | |
| 15:00
10:00
| slabý dážď | 26 °C 31 °C |
0,2 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 92 % | 24 °C | 93 % | 0% | 8% | 14% | 89% | |
| 16:00
11:00
| dážď | 26 °C 32 °C |
0,4 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 91 % | 24 °C | 90 % | 0% | 15% | 0% | 88% | |
| 17:00
12:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 94 % | 24 °C | 89 % | 0% | 23% | 10% | 84% | |
| 18:00
13:00
| silné dažďové prehánky |
25 °C 31 °C |
1,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 96 % | 24 °C | 84 % | 0% | 12% | 10% | 80% | |
| 19:00
14:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
0,5 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 23 °C | 96 % | 0% | 29% | 32% | 95% | |
| 20:00
15:00
| dažďové prehánky | 24 °C 29 °C |
0,3 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 97 % | 23 °C | 97 % | 0% | 4% | 6% | 97% | |
| 21:00
16:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 97 % | 23 °C | 98 % | 0% | 3% | 3% | 98% | |
| 22:00
17:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 97 % | 23 °C | 98 % | 0% | 10% | 14% | 98% | |
| 23:00
18:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 97 % | 23 °C | 95 % | 0% | 3% | 5% | 94% | |
Salatiga, Indonézia - informácie
Štát: IndonéziaGPS súradnice: -7,3319; 110,4928
Časová zóna: Asia / Jakarta
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +5 hod.
Počet obyvateľov: 192 322
Nadmorská výška: 571 m
Administratívna časť:
- Provinsi Jawa Tengah, Semarang, Central Java
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Salatiga, Indonézia. Predpoveď počasia Salatiga.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Salatiga dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Salatiga
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:41 | 17:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:34 | 11:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:18 | 17:50 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:53 | 18:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:28 | 18:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 09:09 | 20.05.2026 21:10 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |