Počasie Salatiga dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Salatiga na 10 dní.
Piatok 22. máj
29 / 23°C
| 3.5 mm | 12 km/h |
| 23 °C | 27 °C | 06:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 07:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 13:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 19:00 |
východ slnka 05:41
západ slnka 17:27
PO HODINÁCH
západ slnka 17:27
|
|
Predpoveď počasia Salatiga, Indonézia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
19:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 95 % | 22 °C | 94 % | 0% | 6% | 2% | 93% | |
| 01:00
20:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 95 % | 22 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 02:00
21:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1010 hPa | 97 % | 22 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 03:00
22:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1010 hPa | 97 % | 22 °C | 92 % | 0% | 0% | 0% | 92% | |
| 04:00
23:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1010 hPa | 97 % | 22 °C | 64 % | 0% | 1% | 0% | 64% | |
| 05:00
00:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1011 hPa | 97 % | 22 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
| 06:00
01:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1011 hPa | 97 % | 22 °C | 87 % | 0% | 3% | 0% | 86% | |
| 07:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 29 °C |
0,7 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1012 hPa | 95 % | 23 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 60% | |
| 13:00
08:00
| dážď | 29 °C 34 °C |
2,8 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 75 % | 24 °C | 92 % | 0% | 19% | 7% | 89% | |
| 19:00
14:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h južný |
1011 hPa | 93 % | 23 °C | 94 % | 0% | 3% | 0% | 94% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
20:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1011 hPa | 93 % | 22 °C | 46 % | 0% | 8% | 2% | 39% | |
| 07:00
02:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,2 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1012 hPa | 90 % | 23 °C | 68 % | 0% | 8% | 0% | 65% | |
| 13:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
31 °C 37 °C |
5,6 mm | 0.9 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 69 % | 24 °C | 54 % | 0% | 15% | 3% | 46% | |
| 19:00
14:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,1 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1011 hPa | 97 % | 23 °C | 57 % | 0% | 14% | 9% | 46% | |
Salatiga, Indonézia - informácie
Štát: IndonéziaGPS súradnice: -7,3319; 110,4928
Časová zóna: Asia / Jakarta
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +5 hod.
Počet obyvateľov: 192 322
Nadmorská výška: 571 m
Administratívna časť:
- Provinsi Jawa Tengah, Semarang, Central Java
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Salatiga, Indonézia. Predpoveď počasia Salatiga.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Salatiga dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Salatiga
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:41 | 17:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:34 | 11:45 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:19 | 17:50 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:54 | 18:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:28 | 18:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 10:59 | 22.05.2026 23:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |