Počasie Soka, Daerah Istimewa Yogyakarta dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Soka, Daerah Istimewa Yogyakarta na 10 dní.
Nedeľa 17. máj
29 / 24°C
| 2.5 mm | 14 km/h |
| 27 °C | 32 °C | 09:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 33 °C | 15:00 | |
| 24 °C | 30 °C | 21:00 |
východ slnka 05:41
západ slnka 17:27
PO HODINÁCH
západ slnka 17:27
|
|
Predpoveď počasia Soka, Daerah Istimewa Yogyakarta, Indonézia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
19:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 29 °C |
0,1 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 97 % | 23 °C | 80 % | 0% | 44% | 34% | 49% | |
| 01:00
20:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 98 % | 23 °C | 96 % | 3% | 23% | 33% | 94% | |
| 02:00
21:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 98 % | 23 °C | 99 % | 9% | 32% | 12% | 99% | |
| 03:00
22:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1009 hPa | 98 % | 23 °C | 96 % | 10% | 35% | 7% | 93% | |
| 04:00
23:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 98 % | 23 °C | 72 % | 14% | 32% | 12% | 53% | |
| 05:00
00:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 98 % | 23 °C | 84 % | 9% | 32% | 7% | 75% | |
| 06:00
01:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1010 hPa | 97 % | 23 °C | 93 % | 3% | 62% | 10% | 78% | |
| 07:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 96 % | 23 °C | 97 % | 0% | 25% | 5% | 96% | |
| 08:00
03:00
| slabý dážď | 26 °C 32 °C |
0,2 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1011 hPa | 89 % | 23 °C | 99 % | 0% | 24% | 5% | 99% | |
| 09:00
04:00
| dážď | 27 °C 32 °C |
0,3 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 82 % | 23 °C | 95 % | 0% | 28% | 9% | 93% | |
| 10:00
05:00
| slabý dážď | 28 °C 33 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 78 % | 23 °C | 91 % | 0% | 23% | 12% | 88% | |
| 11:00
06:00
| zamračené | 29 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 77 % | 24 °C | 96 % | 0% | 57% | 14% | 91% | |
| 12:00
07:00
| zamračené | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 76 % | 24 °C | 99 % | 0% | 89% | 10% | 88% | |
| 13:00
08:00
| zamračené | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1008 hPa | 74 % | 24 °C | 99 % | 0% | 91% | 13% | 93% | |
| 14:00
09:00
| zamračené | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h južný |
1008 hPa | 74 % | 24 °C | 98 % | 0% | 50% | 14% | 96% | |
| 15:00
10:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 76 % | 23 °C | 95 % | 0% | 14% | 14% | 93% | |
| 16:00
11:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1008 hPa | 79 % | 23 °C | 96 % | 0% | 51% | 12% | 91% | |
| 17:00
12:00
| dažďové prehánky | 27 °C 32 °C |
0,7 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1008 hPa | 83 % | 23 °C | 85 % | 0% | 52% | 10% | 68% | |
| 18:00
13:00
| dažďové prehánky | 25 °C 30 °C |
0,4 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 90 % | 23 °C | 85 % | 0% | 57% | 33% | 60% | |
| 19:00
14:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 96 % | 24 °C | 76 % | 0% | 39% | 11% | 57% | |
| 20:00
15:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 97 % | 24 °C | 71 % | 0% | 20% | 6% | 62% | |
| 21:00
16:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
0,4 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 97 % | 23 °C | 97 % | 0% | 91% | 19% | 66% | |
| 22:00
17:00
| slabý dážď | 24 °C 29 °C |
0,2 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 98 % | 24 °C | 100 % | 0% | 98% | 40% | 99% | |
| 23:00
18:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1011 hPa | 98 % | 24 °C | 100 % | 1% | 99% | 13% | 99% | |
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
19:00
| hmla | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 98 % | 24 °C | 99 % | 48% | 89% | 8% | 94% | |
| 01:00
20:00
| hmla | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 45% | 94% | 7% | 96% | |
| 02:00
21:00
| hmla | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1009 hPa | 98 % | 23 °C | 99 % | 45% | 67% | 3% | 96% | |
| 03:00
22:00
| hmla | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 97 % | 23 °C | 96 % | 45% | 64% | 2% | 90% | |
| 04:00
23:00
| hmla | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1009 hPa | 97 % | 23 °C | 90 % | 45% | 54% | 1% | 76% | |
| 05:00
00:00
| hmla | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 97 % | 23 °C | 97 % | 33% | 49% | 0% | 96% | |
| 06:00
01:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 96 % | 23 °C | 98 % | 15% | 40% | 1% | 96% | |
| 07:00
02:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1011 hPa | 94 % | 23 °C | 97 % | 3% | 31% | 3% | 96% | |
| 08:00
03:00
| slabý dážď | 26 °C 31 °C |
0,2 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 88 % | 23 °C | 89 % | 0% | 19% | 7% | 85% | |
| 09:00
04:00
| dažďové prehánky | 27 °C 32 °C |
0,3 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 81 % | 23 °C | 55 % | 0% | 18% | 6% | 41% | |
| 10:00
05:00
| dažďové prehánky | 28 °C 33 °C |
0,5 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 76 % | 23 °C | 53 % | 0% | 43% | 14% | 10% | |
| 11:00
06:00
| dažďové prehánky | 29 °C 34 °C |
0,4 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1009 hPa | 73 % | 23 °C | 57 % | 0% | 21% | 24% | 31% | |
| 12:00
07:00
| dažďové prehánky | 29 °C 34 °C |
0,3 mm | 3.3 m/s12 km/h južný |
1008 hPa | 70 % | 23 °C | 50 % | 0% | 16% | 35% | 13% | |
| 13:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 35 °C |
0,2 mm | 3.9 m/s14 km/h južný |
1007 hPa | 69 % | 23 °C | 52 % | 0% | 23% | 7% | 33% | |
| 14:00
09:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 33 °C |
0,2 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 70 % | 23 °C | 53 % | 0% | 28% | 22% | 27% | |
| 15:00
10:00
| polojasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 73 % | 23 °C | 32 % | 0% | 28% | 7% | 3% | |
| 16:00
11:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h južný |
1007 hPa | 75 % | 23 °C | 59 % | 0% | 49% | 19% | 24% | |
| 17:00
12:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 32 °C |
0,2 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 81 % | 23 °C | 73 % | 0% | 25% | 31% | 53% | |
| 18:00
13:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1008 hPa | 86 % | 23 °C | 35 % | 0% | 14% | 24% | 1% | |
| 19:00
14:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1009 hPa | 87 % | 23 °C | 26 % | 0% | 12% | 15% | 1% | |
| 20:00
15:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 88 % | 23 °C | 14 % | 0% | 6% | 3% | 4% | |
| 21:00
16:00
| polojasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severný |
1010 hPa | 90 % | 23 °C | 14 % | 0% | 6% | 2% | 6% | |
| 22:00
17:00
| polojasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1011 hPa | 92 % | 23 °C | 20 % | 0% | 17% | 0% | 3% | |
| 23:00
18:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1010 hPa | 93 % | 23 °C | 21 % | 0% | 21% | 3% | 0% | |
Soka, Daerah Istimewa Yogyakarta, Indonézia - informácie
Štát: IndonéziaGPS súradnice: -7,8408; 110,5111
Časová zóna: Asia / Jakarta
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Soka, Daerah Istimewa Yogyakarta, Indonézia. Predpoveď počasia Soka, Daerah Istimewa Yogyakarta.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Soka, Daerah Istimewa Yogyakarta dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Soka, Daerah Istimewa Yogyakarta
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
17. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:41 | 17:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:34 | 11:45 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:19 | 17:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:54 | 18:14 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:28 | 18:39 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 17.05.2026 05:51 | 17.05.2026 17:51 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |