Počasie Soka, Daerah Istimewa Yogyakarta dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Soka, Daerah Istimewa Yogyakarta na 10 dní.
Piatok 22. máj
32 / 24°C
| 1.5 mm | 5 km/h |
| 24 °C | 30 °C | 01:00 | |
| 24 °C | 30 °C | 07:00 | |
| 32 °C | 37 °C | 13:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 19:00 |
východ slnka 05:42
západ slnka 17:26
PO HODINÁCH
západ slnka 17:26
|
|
Predpoveď počasia Soka, Daerah Istimewa Yogyakarta, Indonézia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
20:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 95 % | 23 °C | 96 % | 0% | 46% | 3% | 91% | |
| 07:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,1 mm | 1.0 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 96 % | 23 °C | 99 % | 0% | 32% | 0% | 99% | |
| 13:00
08:00
| dážď | 32 °C 37 °C |
1,3 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1008 hPa | 61 % | 23 °C | 92 % | 0% | 3% | 3% | 91% | |
| 19:00
14:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,1 mm | 0.6 m/s2 km/h severný |
1011 hPa | 93 % | 24 °C | 57 % | 0% | 20% | 16% | 39% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
20:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 95 % | 23 °C | 69 % | 0% | 3% | 8% | 65% | |
| 07:00
02:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,3 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1011 hPa | 89 % | 23 °C | 98 % | 0% | 1% | 0% | 98% | |
| 13:00
08:00
| dažďové prehánky | 32 °C 37 °C |
3,2 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 60 % | 23 °C | 48 % | 0% | 9% | 21% | 29% | |
| 19:00
14:00
| jasno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 98 % | 25 °C | 6 % | 0% | 3% | 0% | 2% | |
Soka, Daerah Istimewa Yogyakarta, Indonézia - informácie
Štát: IndonéziaGPS súradnice: -7,8408; 110,5111
Časová zóna: Asia / Jakarta
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Soka, Daerah Istimewa Yogyakarta, Indonézia. Predpoveď počasia Soka, Daerah Istimewa Yogyakarta.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Soka, Daerah Istimewa Yogyakarta dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Soka, Daerah Istimewa Yogyakarta
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:42 | 17:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:34 | 11:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:19 | 17:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:54 | 18:14 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 18:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:00 | 22.05.2026 23:05 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |