Počasie Sungailais pozajtra
| 27 °C | 33 °C | 09:00 | |
| 30 °C | 35 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 36 °C | 15:00 | |
| 25 °C | 31 °C | 21:00 |
východ slnka 06:05
západ slnka 18:11
PO HODINÁCH
západ slnka 18:11
Predpoveď počasia Sungailais 28. apríl 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie dážď, poludnie spočiatku dážď, neskoršie dažďové prehánky, večer spočiatku dažďové prehánky, neskoršie hmla. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 6,7 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 24 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Sungailais, Indonézia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
18:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1010 hPa | 98 % | 24 °C | 75 % | 0% | 3% | 2% | 75% | |
| 01:00
19:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severný |
1009 hPa | 98 % | 24 °C | 99 % | 0% | 14% | 0% | 99% | |
| 02:00
20:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 98 % | 24 °C | 99 % | 0% | 19% | 1% | 99% | |
| 03:00
21:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 98 % | 24 °C | 100 % | 0% | 22% | 2% | 100% | |
| 04:00
22:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1008 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 23% | 6% | 100% | |
| 05:00
23:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 27% | 6% | 100% | |
| 06:00
00:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 21% | 4% | 100% | |
| 07:00
01:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severozápadný |
1009 hPa | 96 % | 24 °C | 100 % | 0% | 43% | 10% | 99% | |
| 08:00
02:00
| slabý dážď | 26 °C 31 °C |
0,1 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1009 hPa | 89 % | 24 °C | 100 % | 0% | 98% | 19% | 100% | |
| 09:00
03:00
| slabý dážď | 27 °C 32 °C |
0,1 mm | 2.1 m/s8 km/h severný |
1010 hPa | 84 % | 24 °C | 97 % | 0% | 38% | 5% | 95% | |
| 10:00
04:00
| zamračené | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1010 hPa | 80 % | 24 °C | 100 % | 0% | 99% | 6% | 70% | |
| 11:00
05:00
| zamračené | 30 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1009 hPa | 75 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 98% | |
| 12:00
06:00
| silný dážď | 30 °C 36 °C |
2,1 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 74 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 9% | 100% | |
| 13:00
07:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východný |
1008 hPa | 89 % | 24 °C | 100 % | 0% | 35% | 31% | 100% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 81 % | 24 °C | 100 % | 0% | 31% | 16% | 100% | |
| 15:00
09:00
| dažďové prehánky | 29 °C 35 °C |
0,8 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1006 hPa | 78 % | 25 °C | 99 % | 0% | 11% | 8% | 99% | |
| 16:00
10:00
| silný dážď | 29 °C 35 °C |
3,1 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 79 % | 25 °C | 99 % | 0% | 18% | 15% | 98% | |
| 17:00
11:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1007 hPa | 87 % | 24 °C | 99 % | 0% | 14% | 21% | 99% | |
| 18:00
12:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 92 % | 24 °C | 96 % | 0% | 4% | 7% | 95% | |
| 19:00
13:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1008 hPa | 95 % | 24 °C | 79 % | 0% | 2% | 2% | 78% | |
| 20:00
14:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 94 % | 24 °C | 48 % | 0% | 5% | 0% | 45% | |
| 21:00
15:00
| polojasno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východný |
1010 hPa | 95 % | 24 °C | 13 % | 0% | 0% | 0% | 13% | |
| 22:00
16:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 97 % | 24 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 23:00
17:00
| hmla | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 97 % | 24 °C | 56 % | 26% | 27% | 0% | 49% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
18:00
| hmla | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 98 % | 24 °C | 63 % | 25% | 29% | 1% | 51% | |
| 01:00
19:00
| hmla | 24 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 99 % | 24 °C | 96 % | 26% | 36% | 1% | 96% | |
| 02:00
20:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1008 hPa | 98 % | 24 °C | 100 % | 39% | 50% | 0% | 100% | |
| 08:00
02:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,2 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1009 hPa | 90 % | 24 °C | 70 % | 0% | 12% | 10% | 63% | |
| 14:00
08:00
| oblačno | 31 °C 37 °C |
0,5 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 71 % | 25 °C | 80 % | 0% | 78% | 11% | 0% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 94 % | 25 °C | 87 % | 0% | 0% | 0% | 87% | |
Sungailais, Indonézia - informácie
Štát: IndonéziaGPS súradnice: -0,5465; 117,1759
Časová zóna: Asia / Makassar
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sungailais, Indonézia. Predpoveď počasia Sungailais.
Sungailais - počasie v okolí - väčšie mestá
Sungailais - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sungailais dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sungailais
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 18:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:08 | 12:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:44 | 18:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 18:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:55 | 19:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 14:58 | 28.04.2026 03:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |