Počasie Tembelo, Nusa Tenggara Barat dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Tembelo, Nusa Tenggara Barat na 10 dní.
Piatok 1. máj
29 / 24°C
| 2.3 mm | 15 km/h |
| 23 °C | 28 °C | 02:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 08:00 | |
| 28 °C | 33 °C | 14:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 20:00 |
východ slnka 06:18
západ slnka 18:06
PO HODINÁCH
západ slnka 18:06
|
|
Predpoveď počasia Tembelo, Nusa Tenggara Barat, Indonézia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1009 hPa | 99 % | 22 °C | 100 % | 0% | 6% | 0% | 100% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 26 °C 32 °C |
1,2 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 93 % | 24 °C | 91 % | 0% | 9% | 2% | 90% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,5 mm | 4.2 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 81 % | 24 °C | 100 % | 0% | 49% | 32% | 100% | |
| 20:00
14:00
| slabý dážď | 26 °C 31 °C |
0,6 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 89 % | 23 °C | 100 % | 0% | 68% | 22% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 95 % | 23 °C | 76 % | 0% | 13% | 39% | 53% | |
Tembelo, Nusa Tenggara Barat, Indonézia - informácie
Štát: IndonéziaGPS súradnice: -8,6089; 116,1510
Časová zóna: Asia / Makassar
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tembelo, Nusa Tenggara Barat, Indonézia. Predpoveď počasia Tembelo, Nusa Tenggara Barat.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tembelo, Nusa Tenggara Barat dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tembelo, Nusa Tenggara Barat
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:18 | 18:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:12 | 11:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:56 | 18:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:31 | 18:53 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:06 | 19:18 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:00 | 01.05.2026 05:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |