Počasie Tembelo, Nusa Tenggara Barat pozajtra
Predpoveď počasia Tembelo, Nusa Tenggara Barat 28. apríl 2026
Cez deň ráno slabý dážď, dopoludnie dážď, poludnie spočiatku dážď, neskoršie slabý dážď, večer spočiatku slabý dážď, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 4,0 mm. V noci silný dážď. Najnižšia teplota 23 °C. Úhrn zrážok 6,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tembelo, Nusa Tenggara Barat, Indonézia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| slabý dážď | 23 °C 28 °C |
0,9 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 97 % | 22 °C | 100 % | 0% | 68% | 35% | 100% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 25 °C 30 °C |
2,2 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1010 hPa | 94 % | 23 °C | 100 % | 0% | 10% | 16% | 100% | |
| 14:00
08:00
| slabý dážď | 29 °C 35 °C |
0,5 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 75 % | 24 °C | 100 % | 0% | 30% | 29% | 100% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,4 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 96 % | 24 °C | 93 % | 0% | 13% | 20% | 91% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
6,2 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 93 % | 22 °C | 98 % | 0% | 20% | 35% | 97% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,4 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 97 % | 23 °C | 100 % | 0% | 0% | 19% | 100% | |
| 14:00
08:00
| dážď | 30 °C 36 °C |
2,4 mm | 0.6 m/s2 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 72 % | 24 °C | 100 % | 0% | 26% | 15% | 100% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1009 hPa | 97 % | 24 °C | 98 % | 0% | 3% | 1% | 98% | |
Tembelo, Nusa Tenggara Barat, Indonézia - informácie
Štát: IndonéziaGPS súradnice: -8,6089; 116,1510
Časová zóna: Asia / Makassar
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tembelo, Nusa Tenggara Barat, Indonézia. Predpoveď počasia Tembelo, Nusa Tenggara Barat.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tembelo, Nusa Tenggara Barat dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tembelo, Nusa Tenggara Barat
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:17 | 18:07 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:12 | 11:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:56 | 18:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:31 | 18:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:06 | 19:18 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:05 | 28.04.2026 03:22 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |