Počasie Clogherhead vikend
Predpoveď počasia pre mesto Clogherhead na tento alebo budúci víkend.
Sobota 2. máj
12 / 11°C
| 3.0 mm | 9 km/h |
| 11 °C | 11 °C | 01:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 07:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 13:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 19:00 |
východ slnka 05:46
západ slnka 20:58
PO HODINÁCH
západ slnka 20:58
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Clogherhead, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,1 mm | 4.4 m/s16 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 90 % | 9 °C | 61 % | 0% | 43% | 2% | 30% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 11 °C 11 °C |
0,9 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 94 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 95% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 12 °C 11 °C |
1,3 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 84 % | 9 °C | 99 % | 0% | 99% | 64% | 25% | |
| 19:00
20:00
| slabý dážď | 12 °C 12 °C |
0,7 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 85 % | 10 °C | 96 % | 0% | 13% | 94% | 28% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,4 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 95 % | 9 °C | 100 % | 0% | 46% | 82% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,3 mm | 5.1 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 89 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 96% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severný |
1014 hPa | 74 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 46% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 68 % | 5 °C | 100 % | 0% | 94% | 80% | 100% | |
Clogherhead, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,7936; -6,2375
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Clogherhead, Írsko. Predpoveď počasia Clogherhead.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Clogherhead dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Clogherhead
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:46 | 20:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:21 | 15:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:04 | 21:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:11 | 22:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:55 | 23:52 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 21:21 | 02.05.2026 05:26 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |