Počasie Clogherhead vikend
Predpoveď počasia pre mesto Clogherhead na tento alebo budúci víkend.
Nedeľa 3. máj
11 / 9°C
| 0.7 mm | 16 km/h |
| 10 °C | 10 °C | 01:00 | |
| 9 °C | 8 °C | 07:00 | |
| 11 °C | 9 °C | 13:00 | |
| 11 °C | 9 °C | 19:00 |
východ slnka 05:44
západ slnka 20:59
PO HODINÁCH
západ slnka 20:59
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Clogherhead, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,4 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 95 % | 9 °C | 100 % | 0% | 46% | 82% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,3 mm | 5.1 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 89 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 96% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severný |
1014 hPa | 74 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 46% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 68 % | 5 °C | 100 % | 0% | 94% | 80% | 100% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 76 % | 3 °C | 93 % | 0% | 12% | 58% | 89% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severozápadný |
1015 hPa | 79 % | 3 °C | 41 % | 0% | 20% | 28% | 2% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 62 % | 4 °C | 74 % | 0% | 74% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západný |
1015 hPa | 60 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 18% | 0% | |
Clogherhead, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,7936; -6,2375
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Clogherhead, Írsko. Predpoveď počasia Clogherhead.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Clogherhead dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Clogherhead
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:44 | 20:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:21 | 15:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:02 | 21:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:08 | 22:37 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:50 | 23:57 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 22:39 | 03.05.2026 05:46 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |