Počasie Gallaher’s Cross Roads týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Gallaher’s Cross Roads na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
13 / 6°C
| 0.0 mm | 21 km/h |
| 6 °C | 4 °C | 06:00 | |
| 7 °C | 5 °C | 07:00 | |
| 13 °C | 11 °C | 13:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 19:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 20:53
PO HODINÁCH
západ slnka 20:53
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Gallaher’s Cross Roads, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východoseverovýchodný |
1028 hPa | 87 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1027 hPa | 88 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
03:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východoseverovýchodný |
1027 hPa | 89 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
04:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východoseverovýchodný |
1027 hPa | 90 % | 5 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 04:00
05:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1027 hPa | 91 % | 5 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 05:00
06:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východoseverovýchodný |
1026 hPa | 91 % | 5 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východoseverovýchodný |
1026 hPa | 90 % | 4 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h východoseverovýchodný |
1026 hPa | 88 % | 4 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h východoseverovýchodný |
1026 hPa | 64 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h východoseverovýchodný |
1023 hPa | 71 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1023 hPa | 70 % | 4 °C | 92 % | 0% | 0% | 0% | 92% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 73 % | 4 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 56 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| slabý dážď | 17 °C 16 °C |
0,8 mm | 5.1 m/s18 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 58 % | 8 °C | 93 % | 0% | 0% | 7% | 93% | |
Gallaher’s Cross Roads, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,1767; -6,9178
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gallaher’s Cross Roads, Írsko. Predpoveď počasia Gallaher’s Cross Roads.
Gallaher’s Cross Roads - počasie v okolí - väčšie mestá
Gallaher’s Cross Roads - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gallaher’s Cross Roads dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gallaher’s Cross Roads
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 20:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:25 | 14:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:17 | 21:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:26 | 22:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:20 | 23:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:31 | 29.04.2026 04:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |