Počasie Kilbride Cross Roads, Leinster dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Kilbride Cross Roads, Leinster na 10 dní.
Piatok 1. máj
17 / 10°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 6 °C | 5 °C | 01:00 | |
| 5 °C | 4 °C | 07:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 13:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 19:00 |
východ slnka 05:50
západ slnka 20:55
PO HODINÁCH
západ slnka 20:55
|
|
Predpoveď počasia Kilbride Cross Roads, Leinster, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1032 hPa | 93 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 5 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1032 hPa | 99 % | 5 °C | 97 % | 0% | 97% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1033 hPa | 62 % | 8 °C | 90 % | 0% | 90% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1032 hPa | 70 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Kilbride Cross Roads, Leinster, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,4561; -6,3964
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kilbride Cross Roads, Leinster, Írsko. Predpoveď počasia Kilbride Cross Roads, Leinster.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kilbride Cross Roads, Leinster dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kilbride Cross Roads, Leinster
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:50 | 20:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:22 | 15:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:09 | 21:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:17 | 22:30 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:06 | 23:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 20:03 | 01.05.2026 05:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |