Počasie Kilbride Cross Roads, Leinster zajtra
Predpoveď počasia Kilbride Cross Roads, Leinster 27. apríl 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie zamračené, poludnie jasno, večer oblačno. Najvyššia teplota 16 °C. V noci najnižšia teplota 6 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Kilbride Cross Roads, Leinster, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1027 hPa | 84 % | 4 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1028 hPa | 99 % | 3 °C | 91 % | 0% | 91% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1029 hPa | 63 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1028 hPa | 68 % | 8 °C | 82 % | 0% | 2% | 0% | 81% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1029 hPa | 98 % | 7 °C | 39 % | 0% | 39% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1028 hPa | 98 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1028 hPa | 79 % | 11 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1027 hPa | 72 % | 8 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Kilbride Cross Roads, Leinster, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,4561; -6,3964
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kilbride Cross Roads, Leinster, Írsko. Predpoveď počasia Kilbride Cross Roads, Leinster.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kilbride Cross Roads, Leinster dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kilbride Cross Roads, Leinster
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 20:48 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:23 | 14:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:18 | 21:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:28 | 22:20 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:23 | 23:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:53 | 27.04.2026 04:36 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |