Počasie Kilsallagh vikend
Predpoveď počasia pre mesto Kilsallagh na tento alebo budúci víkend.
Nedeľa 3. máj
13 / 6°C
| 0.4 mm | 7 km/h |
| 7 °C | 6 °C | 01:00 | |
| 6 °C | 5 °C | 07:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 13:00 | |
| 13 °C | 11 °C | 19:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 21:01
PO HODINÁCH
západ slnka 21:01
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Kilsallagh, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1020 hPa | 95 % | 6 °C | 26 % | 0% | 25% | 8% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 6 °C 5 °C |
0,3 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1020 hPa | 99 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,1 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 67 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severozápadný |
1018 hPa | 68 % | 7 °C | 45 % | 0% | 45% | 0% | 0% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 94 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 5 °C 4 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severozápadný |
1020 hPa | 99 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1021 hPa | 65 % | 6 °C | 95 % | 0% | 95% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1020 hPa | 62 % | 6 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
Kilsallagh, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 52,5003; -7,8117
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kilsallagh, Írsko. Predpoveď počasia Kilsallagh.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kilsallagh dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kilsallagh
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 21:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:28 | 15:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:15 | 21:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:23 | 22:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:15 | 23:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 22:37 | 03.05.2026 06:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |