Počasie Lackagh, Leinster týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Lackagh, Leinster na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
13 / 6°C
| 0.0 mm | 21 km/h |
| 6 °C | 4 °C | 06:00 | |
| 7 °C | 5 °C | 07:00 | |
| 13 °C | 11 °C | 13:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 19:00 |
východ slnka 05:58
západ slnka 20:53
PO HODINÁCH
západ slnka 20:53
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Lackagh, Leinster, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1028 hPa | 87 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1028 hPa | 89 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
03:00
| jasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1027 hPa | 90 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
04:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1027 hPa | 91 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
05:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východoseverovýchodný |
1027 hPa | 92 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
06:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1027 hPa | 92 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1026 hPa | 92 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severovýchodný |
1026 hPa | 90 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h východoseverovýchodný |
1026 hPa | 67 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h východoseverovýchodný |
1023 hPa | 71 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severovýchodný |
1023 hPa | 77 % | 5 °C | 80 % | 0% | 0% | 0% | 80% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 79 % | 4 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 56 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| silný dážď | 17 °C 16 °C |
5,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 60 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 33% | 100% | |
Lackagh, Leinster, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,1625; -7,0100
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lackagh, Leinster, Írsko. Predpoveď počasia Lackagh, Leinster.
Lackagh, Leinster - počasie v okolí - väčšie mestá
Lackagh, Leinster - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lackagh, Leinster dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lackagh, Leinster
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 20:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:25 | 14:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:17 | 21:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:27 | 22:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:20 | 23:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:32 | 29.04.2026 04:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |