Počasie Lough Alewnaghta dnes
| 11 °C | 10 °C | 20:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 21:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 22:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 23:00 |
východ slnka 05:30
západ slnka 21:30
PO HODINÁCH
západ slnka 21:30
Predpoveď počasia Lough Alewnaghta 18. máj 2026
Popoludní silný dážď. Najvyššia teplota 11 °C. Úhrn zrážok 9,6 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 11 °C. Úhrn zrážok 2,9 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Lough Alewnaghta, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 18:00
19:00
| slabý dážď | 11 °C 10 °C |
0,2 mm | 7.5 m/s27 km/h juhovýchodný |
1000 hPa | 93 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 85% | 98% | |
| 19:00
20:00
| slabý dážď | 11 °C 9 °C |
0,2 mm | 8.0 m/s29 km/h juhojuhovýchodný |
999 hPa | 93 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 89% | 43% | |
| 20:00
21:00
| silný dážď | 11 °C 10 °C |
2,2 mm | 7.3 m/s26 km/h juhojuhovýchodný |
998 hPa | 94 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 51% | 40% | |
| 21:00
22:00
| silný dážď | 11 °C 10 °C |
4,2 mm | 6.4 m/s23 km/h juhovýchodný |
997 hPa | 95 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 89% | 2% | |
| 22:00
23:00
| silný dážď | 11 °C 10 °C |
1,8 mm | 7.3 m/s26 km/h juhojuhovýchodný |
997 hPa | 95 % | 10 °C | 98 % | 0% | 79% | 47% | 85% | |
| 23:00
00:00
| silný dážď | 11 °C 10 °C |
1,1 mm | 6.5 m/s23 km/h južný |
996 hPa | 95 % | 10 °C | 100 % | 0% | 98% | 99% | 82% | |
Zajtra, utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h južný |
996 hPa | 96 % | 10 °C | 99 % | 0% | 97% | 82% | 76% | |
| 01:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
12 °C 11 °C |
0,2 mm | 5.1 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
996 hPa | 96 % | 11 °C | 81 % | 0% | 68% | 2% | 38% | |
| 02:00
03:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
0,3 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
996 hPa | 96 % | 10 °C | 99 % | 0% | 84% | 93% | 75% | |
| 03:00
04:00
| silný dážď | 11 °C 10 °C |
1,2 mm | 5.4 m/s19 km/h južný |
995 hPa | 93 % | 9 °C | 96 % | 0% | 50% | 93% | 3% | |
| 04:00
05:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
0,6 mm | 6.0 m/s22 km/h južný |
995 hPa | 95 % | 9 °C | 100 % | 0% | 87% | 100% | 0% | |
| 05:00
06:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
0,4 mm | 6.0 m/s22 km/h južný |
995 hPa | 94 % | 9 °C | 97 % | 0% | 62% | 93% | 0% | |
| 06:00
07:00
| slabý dážď | 11 °C 10 °C |
0,2 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
995 hPa | 94 % | 9 °C | 95 % | 0% | 82% | 90% | 0% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 11 °C 10 °C |
0,1 mm | 5.4 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
995 hPa | 94 % | 10 °C | 95 % | 0% | 55% | 89% | 28% | |
| 08:00
09:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
995 hPa | 91 % | 9 °C | 85 % | 0% | 24% | 53% | 63% | |
| 09:00
10:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
995 hPa | 91 % | 10 °C | 60 % | 0% | 44% | 40% | 10% | |
| 10:00
11:00
| dažďové prehánky | 13 °C 12 °C |
0,3 mm | 6.6 m/s24 km/h juhojuhozápadný |
995 hPa | 86 % | 10 °C | 80 % | 0% | 36% | 59% | 36% | |
| 11:00
12:00
| silný dážď | 13 °C 12 °C |
2,4 mm | 7.4 m/s27 km/h juhojuhozápadný |
995 hPa | 83 % | 10 °C | 93 % | 0% | 58% | 87% | 8% | |
| 12:00
13:00
| silný dážď | 13 °C 12 °C |
1,1 mm | 7.5 m/s27 km/h juhojuhozápadný |
995 hPa | 85 % | 10 °C | 93 % | 0% | 71% | 58% | 64% | |
| 13:00
14:00
| silný dážď | 14 °C 13 °C |
1,9 mm | 8.3 m/s30 km/h juhojuhozápadný |
995 hPa | 86 % | 11 °C | 99 % | 0% | 49% | 97% | 94% | |
| 14:00
15:00
| silný dážď | 11 °C 9 °C |
1,7 mm | 7.2 m/s26 km/h juhojuhozápadný |
995 hPa | 89 % | 9 °C | 100 % | 0% | 25% | 98% | 93% | |
| 15:00
16:00
| dážď | 12 °C 11 °C |
0,6 mm | 7.3 m/s26 km/h juhojuhozápadný |
995 hPa | 89 % | 10 °C | 100 % | 0% | 98% | 82% | 87% | |
| 16:00
17:00
| silný dážď | 13 °C 12 °C |
1,4 mm | 7.5 m/s27 km/h juhozápadný |
996 hPa | 88 % | 10 °C | 98 % | 0% | 58% | 88% | 88% | |
| 17:00
18:00
| dážď | 11 °C 9 °C |
0,4 mm | 7.6 m/s27 km/h západojuhozápadný |
997 hPa | 91 % | 10 °C | 88 % | 0% | 72% | 51% | 46% | |
| 18:00
19:00
| dažďové prehánky | 12 °C 11 °C |
0,3 mm | 7.4 m/s27 km/h západojuhozápadný |
998 hPa | 90 % | 10 °C | 61 % | 0% | 45% | 36% | 0% | |
| 19:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
12 °C 11 °C |
0,2 mm | 7.2 m/s26 km/h západojuhozápadný |
999 hPa | 88 % | 9 °C | 59 % | 0% | 40% | 44% | 0% | |
| 20:00
21:00
| oblačno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h západojuhozápadný |
1000 hPa | 89 % | 9 °C | 56 % | 0% | 34% | 39% | 0% | |
| 21:00
22:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h západojuhozápadný |
1001 hPa | 89 % | 9 °C | 55 % | 0% | 43% | 26% | 9% | |
| 22:00
23:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h západojuhozápadný |
1002 hPa | 93 % | 9 °C | 44 % | 0% | 43% | 13% | 0% | |
| 23:00
00:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h západojuhozápadný |
1004 hPa | 94 % | 9 °C | 78 % | 0% | 74% | 18% | 0% | |
Lough Alewnaghta, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 52,9689; -8,3583
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 30 m
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lough Alewnaghta, Írsko. Predpoveď počasia Lough Alewnaghta.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lough Alewnaghta dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Lough Alewnaghta
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Lough Alewnaghta
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:30 | 21:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:29 | 15:59 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:44 | 22:16 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:42 | 23:19 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 05:55 | 19.05.2026 00:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |