Počasie Lough Alewnaghta týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Lough Alewnaghta na tento a budúci týždeň.
Štvrtok 21. máj
16 / 13°C
| 3.6 mm | 24 km/h |
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Lough Alewnaghta, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| silný dážď | 13 °C 12 °C |
1,2 mm | 6.7 m/s24 km/h južný |
1015 hPa | 93 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 71% | 97% | |
| 01:00
02:00
| dážď | 13 °C 12 °C |
0,3 mm | 6.4 m/s23 km/h južný |
1015 hPa | 95 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 79% | 78% | |
| 02:00
03:00
| slabý dážď | 13 °C 12 °C |
0,1 mm | 6.8 m/s24 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 94 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 91% | 80% | |
| 03:00
04:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 94 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 33% | 21% | |
| 04:00
05:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 94 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 25% | 21% | |
| 05:00
06:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 95 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 12% | 17% | |
| 06:00
07:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 94 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 94 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 10% | |
| 08:00
09:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 94 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 50% | |
| 09:00
10:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 93 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 77% | |
| 10:00
11:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 93 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 4% | 88% | |
| 11:00
12:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h južný |
1019 hPa | 92 % | 13 °C | 100 % | 0% | 99% | 10% | 75% | |
| 12:00
13:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 89 % | 13 °C | 100 % | 0% | 99% | 4% | 92% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 16 °C 16 °C |
2,0 mm | 6.6 m/s24 km/h južný |
1019 hPa | 86 % | 13 °C | 100 % | 0% | 99% | 54% | 93% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h južný |
1018 hPa | 91 % | 12 °C | 99 % | 0% | 71% | 91% | 68% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 94 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 59% | 89% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,1 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1017 hPa | 93 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 47% | 98% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,1 mm | 3.6 m/s13 km/h južný |
1016 hPa | 75 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 51% | 97% | |
| 19:00
20:00
| slabý dážď | 16 °C 16 °C |
0,6 mm | 3.7 m/s13 km/h južný |
1015 hPa | 81 % | 12 °C | 100 % | 0% | 72% | 64% | 97% | |
Lough Alewnaghta, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 52,9689; -8,3583
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 30 m
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lough Alewnaghta, Írsko. Predpoveď počasia Lough Alewnaghta.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lough Alewnaghta dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lough Alewnaghta
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:26 | 21:34 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 16:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:39 | 22:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:35 | 23:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 09:56 | 22.05.2026 02:25 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |