Počasie Lough Alewnaghta dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Lough Alewnaghta, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 94 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 59% | 89% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,1 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1017 hPa | 93 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 47% | 98% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,1 mm | 3.6 m/s13 km/h južný |
1016 hPa | 75 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 51% | 97% | |
| 19:00
20:00
| slabý dážď | 16 °C 16 °C |
0,6 mm | 3.7 m/s13 km/h južný |
1015 hPa | 81 % | 12 °C | 100 % | 0% | 72% | 64% | 97% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 94 % | 11 °C | 96 % | 0% | 14% | 96% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,2 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 94 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,3 mm | 3.4 m/s12 km/h severozápadný |
1023 hPa | 67 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1025 hPa | 75 % | 11 °C | 33 % | 0% | 33% | 0% | 0% | |
Lough Alewnaghta, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 52,9689; -8,3583
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 30 m
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lough Alewnaghta, Írsko. Predpoveď počasia Lough Alewnaghta.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lough Alewnaghta dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Lough Alewnaghta
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Lough Alewnaghta
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:24 | 21:36 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 16:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:38 | 22:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:32 | 23:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:25 | 23.05.2026 02:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |