Počasie Lough Alewnaghta dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Lough Alewnaghta, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1028 hPa | 94 % | 9 °C | 42 % | 0% | 41% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1030 hPa | 95 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1030 hPa | 69 % | 11 °C | 51 % | 0% | 51% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1030 hPa | 70 % | 13 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.0 m/s0 km/h juhozápadný |
1031 hPa | 85 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1031 hPa | 99 % | 10 °C | 96 % | 0% | 96% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1029 hPa | 65 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1027 hPa | 70 % | 15 °C | 26 % | 0% | 26% | 0% | 0% | |
Lough Alewnaghta, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 52,9689; -8,3583
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 30 m
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lough Alewnaghta, Írsko. Predpoveď počasia Lough Alewnaghta.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lough Alewnaghta dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Lough Alewnaghta
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Lough Alewnaghta
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:22 | 21:39 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 16:16 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:34 | 22:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:27 | 23:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:50 | 24.05.2026 02:51 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |