Počasie Ponsonby Bridge dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ponsonby Bridge na 10 dní.
Nedeľa 26. apríl
16 / 11°C
| 1.2 mm | 13 km/h |
| 16 °C | 15 °C | 17:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 19:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 21:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 23:00 |
východ slnka 06:02
západ slnka 20:46
PO HODINÁCH
západ slnka 20:46
|
|
Predpoveď počasia Ponsonby Bridge, Írsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 15:00
16:00
| dážď | 16 °C 15 °C |
0,3 mm | 3.4 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1023 hPa | 63 % | 9 °C | 100 % | 0% | 35% | 19% | 100% | |
| 16:00
17:00
| dážď | 16 °C 15 °C |
0,3 mm | 3.7 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1022 hPa | 64 % | 9 °C | 100 % | 0% | 28% | 14% | 100% | |
| 17:00
18:00
| dážď | 16 °C 15 °C |
0,4 mm | 3.5 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1022 hPa | 64 % | 9 °C | 98 % | 0% | 32% | 25% | 97% | |
| 18:00
19:00
| slabý dážď | 15 °C 14 °C |
0,2 mm | 3.2 m/s12 km/h severozápadný |
1023 hPa | 67 % | 9 °C | 100 % | 0% | 43% | 28% | 100% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severozápadný |
1023 hPa | 71 % | 9 °C | 100 % | 0% | 32% | 18% | 100% | |
| 20:00
21:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severozápadný |
1023 hPa | 74 % | 9 °C | 100 % | 0% | 27% | 9% | 100% | |
| 21:00
22:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severozápadný |
1024 hPa | 80 % | 9 °C | 100 % | 0% | 38% | 6% | 100% | |
| 22:00
23:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1025 hPa | 85 % | 9 °C | 96 % | 0% | 41% | 9% | 92% | |
| 23:00
00:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1025 hPa | 88 % | 9 °C | 61 % | 0% | 27% | 3% | 46% | |
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1025 hPa | 92 % | 9 °C | 62 % | 0% | 23% | 1% | 49% | |
| 01:00
02:00
| polojasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1026 hPa | 93 % | 8 °C | 23 % | 0% | 23% | 0% | 0% | |
| 02:00
03:00
| polojasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1026 hPa | 95 % | 7 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 03:00
04:00
| oblačno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1026 hPa | 96 % | 7 °C | 59 % | 0% | 59% | 0% | 0% | |
| 04:00
05:00
| oblačno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1026 hPa | 97 % | 7 °C | 62 % | 0% | 62% | 0% | 0% | |
| 05:00
06:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1026 hPa | 99 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 0% | |
| 06:00
07:00
| hmla | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1027 hPa | 99 % | 7 °C | 100 % | 87% | 100% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| hmla | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1027 hPa | 96 % | 7 °C | 100 % | 30% | 100% | 0% | 0% | |
| 08:00
09:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1027 hPa | 94 % | 7 °C | 100 % | 23% | 100% | 0% | 0% | |
| 09:00
10:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1028 hPa | 88 % | 8 °C | 93 % | 0% | 93% | 0% | 0% | |
| 10:00
11:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severozápadný |
1028 hPa | 77 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 11:00
12:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1028 hPa | 72 % | 7 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 9% | |
| 12:00
13:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1028 hPa | 67 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
14 °C 13 °C |
0,1 mm | 3.7 m/s13 km/h severný |
1028 hPa | 63 % | 7 °C | 78 % | 0% | 78% | 0% | 0% | |
| 14:00
15:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severný |
1027 hPa | 60 % | 7 °C | 96 % | 0% | 96% | 3% | 0% | |
| 15:00
16:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severný |
1027 hPa | 64 % | 7 °C | 99 % | 0% | 99% | 21% | 14% | |
| 16:00
17:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severný |
1027 hPa | 67 % | 8 °C | 96 % | 0% | 96% | 31% | 0% | |
| 17:00
18:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severný |
1027 hPa | 68 % | 8 °C | 93 % | 0% | 91% | 22% | 5% | |
| 18:00
19:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severný |
1027 hPa | 68 % | 8 °C | 98 % | 0% | 95% | 7% | 41% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1027 hPa | 71 % | 8 °C | 49 % | 0% | 48% | 5% | 1% | |
| 20:00
21:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severovýchodný |
1027 hPa | 76 % | 8 °C | 43 % | 0% | 32% | 0% | 15% | |
| 21:00
22:00
| polojasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1028 hPa | 83 % | 8 °C | 30 % | 0% | 28% | 0% | 3% | |
| 22:00
23:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1028 hPa | 86 % | 8 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 23:00
00:00
| polojasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1028 hPa | 87 % | 7 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
Ponsonby Bridge, Írsko - informácie
Štát: ÍrskoGPS súradnice: 53,2828; -6,5981
Časová zóna: Europe / Dublin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ponsonby Bridge, Írsko. Predpoveď počasia Ponsonby Bridge.
Ponsonby Bridge - počasie v okolí - väčšie mestá
Ponsonby Bridge - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ponsonby Bridge dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ponsonby Bridge
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 20:46 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:24 | 14:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:22 | 21:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:33 | 22:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:30 | 23:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:31 | 26.04.2026 04:26 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |